Jaukās kantri meitenes ”Carnelian” ”X Faktora” kinovakarā iepriecināja pašmāju mūzikas draugus. Meitenes lika atkal ieskanēties par pašmāju kino klasiku kļuvušajai melodijai ”Bez puišiem nevar” no filmas ”Vajadzīga soliste”.

12 komentāri

12 komentāri

 • Smieklīgi

  Smieklīgi

  Bet šie "bērni" pēdējā raidījumā bija vienīgās, neskaitot radio trio, kuras negriezās ausīs.
 • andis

  andis

  Vokālam nav ko teikt, viss ir ok - ir solistes, pietrūka izpausmes uz skatuves. Vajadzēja skatuvisko izpausmi.
 • !

  !

  šīm meitenēm jāpiedalās :balss pavēlniekā:,šis ir mazliet nopietnāks šovs!!!!!!!!!!!man nepatīk,ka bērni jauc iespaidu.
  • Nav taisnība

   Nav taisnība

   Šīs meitenes nav bērni. Viņas ir pieaugušas un ar skatuves pieredzi
  • Zinoša

   Zinoša

   Un otram kārtam noteikumos ir no 16 -25 ..par cik meitenes ir šaja vecuma kategorijā,tas dod tiesibas tur atrasties un būt. Būtu japriecājas,ka musdienu jaunatne izskatās dikti jaunas ,neka vairums alkoholu nodzērušies jaunieši,kuriem 18 vieta dotu veselus 30 ????
   • andis

    andis

    Ļ. cien. Zinošā.
    X-faktorā ir 3 dalībnieku grupas:
    *16-25
    *25+
    *Vokālās grupas
    Vokālajās grupās nav noteikts dalībnieku vecums.
    Vecumu nosaka pēc dzimšanas datiem attiecīgajos dokumentos. Ja Jums liekas, ka kādam tas ir savādāks un Viņš neatbilst attiecīgajā dalībnieku kategorijā, nevajag uzreiz noteikt, ka vecums ir savādāks tikai alkohola pēc. Ķermenis katram cilvēkam veidojas pēc savām bioloģiskajām izpausmēm un arī 40 gadus vecs cilvēks var izskatīties kā jaunietis skolas gados.
    Tomēr man liekas, ka Jūsu zinības nav spožas, kā uzskatat.
   • Dagnija piekrītu

    Dagnija piekrītu

    Andi maza kļūda nav grupas bet kategorijas bet tu saki pareizi grupās nav noteikts no cik gadiem var dzidāt un ja tā zinošā kaut ko nesaprot vispār tad lai viņa nesaka. Un viņa nezin vai viņas sēž vai nesēž pie planšetēm jo piemēram brunete neizskatās baigi ieinteresēta šajā x faktorā tapēc Andi es tev piekrītu un man vispār ir 10 gadi un es eju 5a klasē un no skolas dziedu vislabāk to jau man saka 3. gadu
   • Zinoša

    Zinoša

    Ļoti cien. ,Andi!!!
    Noteikumos arī grupās ir vecuma ierobežojums. Tikai atvainojos sajaucu,tas ir no 16 gadiem līdz neierobežojumam ;-) tādēļ arī bija atbilde konkrētam komentam, kurš meitenēm piesienoties par vecumu un to,ka japiedalās tik tiešām bērnu konkursā. Te ir uzsvērts tas,ka grupās piedalās no 16 uz augšu. Un lidz ar to viņām ir tiesībās būt tur kur viņas ir. Jo pec Dzimšanas datiem,tas ir atļauts :-D viņām ir 16 un vairāk. Un Tev vēl japamācas saprast doma, ka paskatoties uz musdienu jaunatni 16 gadīgās izskatās pēc trīsdesmit. Šīm meitenēm vel 30 gados jautās dokumentus,lai iegadātos alkoholu. Tādēļ,ka nesēž mājās pie planšetēm un nepīpē un nedzer,bet jau savos pat 16 ir ko sasniegušas ;-) un runajot par ķermeni ..diezvai tas izskatīsies 40 gados ka jauneklim ja pīpēsi un dzersi no 13 un otrādi. Alkohols visus pataisa ātrāk vecākus...Nesaproti domu,kas rakstīts ,labāk nekomentē vispār. Māca te par dzimšanas datiem vēl :-D traks var palikt.
 • kaija

  kaija

  nu meitenes rullējiet tik uz priekšu ,,,gan vokali ,gan skatuves artistiskumā ,gan koķetērijā ,,no Busuļa ir ko macīties ,,UZ PRIEKŠU MAN PATIKA ĻÕÕTI
 • Opis

  Opis

  Man gan patika, pat ļoti! Dzīvesprieks, kas aizrauj! Viss ģeniālais ir vienkāršs!
 • R

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!