1 komentārs

Eirovīzijas nacionālās atlases un tagad arī pasaulē slavenā televīzijas šova “X Faktors” dalībnieks šodien video vietnē “YouTube” publicējis savu jaunāko skaņdarbu “Younger Days”.

Vēl pavisam nesen viņš publicēja savu pirmo oriģināldziesmu latviešu valodā ‘’Vienalga’’, lai pārliecinātu klausītājus, ka no jaunā mūziķa var sagaidīt arī dziesmas dzimtajā valodā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Edgars atzīst: ”Ir patiess prieks izjust mūzikas evolūciju uz savas ādas. Ir pagājis gads, kopš mūzika kļuvusi par manu neatņemamu dzīves sastāvdaļu, un ir jūtama milzīga atšķirības starp to, kādas iespējas man bija iepriekš un kādas tās ir tagad. Protams, vēl daudz ko vēlētos sevī pilnveidot, bet nedomājot par trūkumiem, es redzu sevi uz pareizā ceļa. Tagad aiz loga manāma rudens noskaņa, bet tā vietā, lai to pastiprinātu, esmu sarakstījis gaišu dziesmu, vadoties pēc bērnības sajūtām.”

Dziesma ‘’Younger Days’’ ir stāsts par piedzīvojumiem, pārdzīvojumiem un visdažādākajiem notikumiem, bez kuriem Edgars nebūtu tas, kas viņš ir šodien. “Mans veltījums klausītājiem ir – katrā tumšajā situācijā spēt saskatīt gaišo pusi, jo tas, kā mēs uztveram problēmas, ir atkarīgs no mums pašiem – mēs varam tās pastiprināt vai vai atrisināt’’.

Dziesmas ”Younger Days” vārdu un mūzikas autors ir pats Edgars Kreilis. Dziesmas producents un aranžētājs Kaspars Ansons.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!