1 komentārs

Eirovīzijas nacionālās atlases un tagad arī pasaulē slavenā televīzijas šova “X Faktors” dalībnieks šodien video vietnē “YouTube” publicējis savu jaunāko skaņdarbu “Younger Days”.

Vēl pavisam nesen viņš publicēja savu pirmo oriģināldziesmu latviešu valodā ‘’Vienalga’’, lai pārliecinātu klausītājus, ka no jaunā mūziķa var sagaidīt arī dziesmas dzimtajā valodā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Edgars atzīst: ”Ir patiess prieks izjust mūzikas evolūciju uz savas ādas. Ir pagājis gads, kopš mūzika kļuvusi par manu neatņemamu dzīves sastāvdaļu, un ir jūtama milzīga atšķirības starp to, kādas iespējas man bija iepriekš un kādas tās ir tagad. Protams, vēl daudz ko vēlētos sevī pilnveidot, bet nedomājot par trūkumiem, es redzu sevi uz pareizā ceļa. Tagad aiz loga manāma rudens noskaņa, bet tā vietā, lai to pastiprinātu, esmu sarakstījis gaišu dziesmu, vadoties pēc bērnības sajūtām.”

Dziesma ‘’Younger Days’’ ir stāsts par piedzīvojumiem, pārdzīvojumiem un visdažādākajiem notikumiem, bez kuriem Edgars nebūtu tas, kas viņš ir šodien. “Mans veltījums klausītājiem ir – katrā tumšajā situācijā spēt saskatīt gaišo pusi, jo tas, kā mēs uztveram problēmas, ir atkarīgs no mums pašiem – mēs varam tās pastiprināt vai vai atrisināt’’.

Dziesmas ”Younger Days” vārdu un mūzikas autors ir pats Edgars Kreilis. Dziesmas producents un aranžētājs Kaspars Ansons.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl