Dziedātājs Alekss Silvers strādā pie stilīgas ”hūdiju” kolekcijas

0 Komentāru
Dziedātājs Alekss Silvers strādā pie stilīgas ”hūdiju” kolekcijas
INSTAGRAM

Dziedātājs Alekss Silvers plašāku atpazīstamību iemantojis, piedaloties ”Eirovīzijas” nacionālajā atlasē un šovā ”X Faktors”. Mūziķis attīsta karjeru Baltkrievijā, ieraksta pirmo albumu un rada ”hūdiju” kolekciju.

Marta sākumā Alekss dosies uz Baltkrieviju, kur piecu dienu laikā sniegs piecus koncertus – divi koncerti paredzēti Minskā, divi Grodņā un viens Borisovā.

Noklausies! Alekss Silvers ierakstījis ”karstu” deju mūzikas hitu

Alekss Silvērs iemanto popularitāti Baltkrievijā! Kā viņam tas izdodas?

Šo dienu laikā vēl jāpaspēj sniegt sešas intervijas televīzijā un četras reizes jāviesojas radio.

Latvijā Alekss ne tikai vada vokālo studiju ”Voice” un attīsta savu karjeru, bet strādā arī pie ”hūdiju” kolekcijas, kas top sadarbībā ar Baltkrievijā populāro apģērbu zīmolu ”Gelo wear”.

Dziedātājs īpašu uzmanību pievērsa ražoto apģērbu kvalitātei un audumiem, tieši tas mudināja viņu sadarbībai izvēlēties zīmolu “Gelo wear”.

”Veikalos novērojami ļoti daudz ”oversize” džemperi un ”hūdiji”, bet apģērbs ir garlaicīgs un skatiens pie tiem neuzkavējas. Vienmēr esmu vēlējies radīt nelielu apģērbu kolekciju, kuru būtu ērti nēsāt, nezaudējot stilīgumu,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Alekss.

Kapsulas, jeb mini kolekciju varēs novērtēt jau 8.martā Minskā, kur norisināsies prezentācijas pasākums un modes skate.

”Uz dažādu krāsu un dizainu ”hūdijiem” būs uzrakstīti vārdi no maniem hitiem, kādas zīmīgas frāzes, kuras pasaku ar dziesmu palīdzību,” skaidro Alekss.

Februāra sākumā Alekss izveda singlu ”Не боюсь” (nebaidos). Jaunais singls būs atrodams albumā, kas tiek ierakstīts Minskā ”Platinum studio records” paspārnē.

Alekss Silvērs atteicies no ballītēm un alkohola par labu sporta zālei un svara pieaugumam

0 Komentāru