Dziedātāja Olga Rajecka izsaka savas domas par ”X Faktora” dalībniekiem

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

17 komentāri
Dziedātāja Olga Rajecka izsaka savas domas par ”X Faktora” dalībniekiem
DĀVIS ŪLANDS, F64

Viena no aktīvākajām ”X Faktora” piektās tiešraides fanēm bija dziedātāja Olga Rajecka, kura ieradās atbalstīt savu favorītu Didzi Melderi, kā arī klātienē paklausīties pārējos dalībniekus.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Olga labprāt pastāsta savus iespaidus par ikvienu dalībnieku. Māksliniecei ir liela skatuves pieredze, un viņa ar lielāko prieku skatās un priecājas par jaunajiem mūziķiem.

”Man ir liels prieks par baltkrievu meiteni Kattie. Viņa ir liels malacis, ka uzdrošinājās atbraukt uz citu valsti. Priecājos, ka atbalstām Kattie ar balsojumu,” tā Olga.

Pieredzes bagātā dziedātāja redz, ka Kattie daudz strādā un pilnveidojas. Pēc Olgas domām, jaunajai dziedātājai ir ļoti skaista balss, bet viss, ko viņa pasaka latviešu valodā, ir kā ”medus maize” sirdij, jo uzreiz kļūst silti.

”Carnelian” izpildījumā man ļoti patika grupas ”Spice girls” dziesma, arī manis dziedātā ”Kad man vairs nebūs 16” izdevās labi! Meitenēm ir ļoti saskanīgas balsis, tā kā viņas kopā dzied no bērnības, tad lieliski izjūt viena otru. Maziņas vēl, viss vēl priekšā,” smaida Olga.

Olga piebilst, ka pēc meitenēm ir redzams, ja dziesma viņām patīk, viņas ”spridzina”, ja nerada tik lielu sajūsmu, tad domā par dejošanu.

Rajecka novēroja, ka Šenijas Tveinas dziesmā ”That Don’t Impress Me Much ” jaunietes vairāk domāja par dejošanu, toties dziesmu “Kad man vairs nebūs 16” vairāk baudījušas.

Olga zina, lai deja kārtīgi ieliktos galvā un par to nebūtu jādomā, ir jāmācās vismaz divi mēneši, tad kājas pašas nesas uz priekšu un viss iet kā no rokas.

”Malači meitenes, tik īsā laika posmā izveidot tādu deju! Pieciniekā jau tikušas. Visa Iecava balso par viņām,” smaida Olga.

No grupas ”Radio trio” Olga labi pazīst Katrīnu Annu Vīganti, kura pirms gadiem dziedāja viņas Lielvārdes korī. Grupas uzstāšanos pieredzējusī dziedātāja vērtē kā profesionālu un baudāmu.

”Žūrija izdarīja pareizo lēmumu. ”Radio trio” ir galvastiesu pārākas, profesionālākas par Robertu Memmēnu. Robertam vēl ir jāmācās, bet viņam viss izdosies. Robertam ir tik foršs balss tembrs, tikai jāizvēlas īstais repertuārs,” aizdomājas Olga.

Īpaši koncertā Olgai patika otrā Roberta izpildītā dziesma, bet viņa piebilst, ka koncertu, kurā skan tikai balādes, viņa nevarētu noklausīties līdz beigām.

Ar visiem ”Baritonu” puišiem Rajecka ir pazīstama, jo uzstājusies kopā dažādos koncertos, projektos un zina, ka viņi visi ir kolosāli mākslinieki, kuros vienmēr ir prieks klausīties.

”Mans favorīts, skolnieks un draugs ir Didzis Melderis. Es viņam ieteicu atkārtoti pieteikties ”X Faktoram”, jo redzēju, ka viņš kā mākslinieks ir pilnveidojies gada laikā,” par savu favorītu stāsta Olga.

Dziedātāja Didzi spēj vērtēt objektīvi un paziņo, ka liels mīnuss ir fakts, ka Didzis nedejo. Viņa zina, ka šova dalībnieks prot dejot, kā nekā dejo deju kolektīvā.

Māksliniece novērojusi, ka Didzis uz skatuves ar katru reizi ir arvien brīvāks un brīvāks. Viņa ir droša, drīz neizpaliks arī dejas.

”Didzim patīk un padodas dziedāt kantri manierē, tas ir viņa mūzikas virziens. Zinu, viņu gaida lieli panākumi,” priecājas Olga.

Jau 23. decembrī ”Eņģeļi pār Latviju” ietvaros Olga kopā ar Didzi Melderi un ģitāristu Gintu Smuko kopā muzicēs.

”Grūtāk šovā ir rīdziniekiem un baltkrievietei, jo lielpilsētā daudzi neskatās šovu, nebalso, viņiem jāsacenšas par balsīm ar tiem, kuri nāk no Balviem, Latgales, Iecavas, kur visi aktīvi atbalsta savējos. Lai uzvar labākais!” nobeidz Olga.

17 komentāri