4 komentāri
Dziedātāja Kattie mainījusi imidžu un atklāj savus skaistuma noslēpumus
PERSONĪGAIS ARHĪVS

Dziedātāja Kattie 7. februārī svin savu dzimšanas dienu. Svētkos ”X Faktora” uzvarētāja sev uzdāvināja jaunu matu krāsu, kā nekā meitenēm vienmēr gribas pārmaiņas. Kattie atklāj savus skaistumkopšanas noslēpumus.

Jaunu dzīves gadu Kattie sākusi ar jaunu matu krāsu. Kā viņa pati apgalvo, nu viņai ir mati tādā pašā krāsā kā tēlam no seriāla ”Troņu spēles”.

Kattie domā, ka meitenēm vienmēr gribas izskatīties citādāk, labāk un viņa periodiski ļaujas vizuālajām pārmaiņām. Ja dziedātāja apmeklē kādu salonu, tad vēlas, lai tas būtu redzams.

”Esmu palikusi vēl blondāka. Noteikti vēl vairāk saskaršos ar blondajiem jociņiem, mani tie uzjautrina. Nenoliegšu, reizēm pati slēpjos aiz tiem un saku – esmu blondīne, ko jūs gaidījāt,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Kattie.

Dziedātāja Kattie devusies uz Helsinkiem un paraksta līgumu ar ”Sony Music”

Mūziķe vēl ir ļoti jauna un izskatās daudz jaunāka par saviem gadiem, tas netraucē viņai jau tagad sākt rūpēties par sejas ādu. Kattie seju lutina ar maskām, izmanto skrubjus, krēmus un veic pīlingu.

Arī mati netiek aizmirsti – balzami, maskas, ”spreji”, eļļas, ”termo aizsardzība” ir tikai maza daļa no viņas rūpēm par matiem. Galvas rotu māksliniece īpaši kopj, jo apzinās, ka to bojā ar matu krāsošanu un taisnošanu.

Pie spoguļa Kattie mīl pavadīt ilgu laiku, viņa ikdienā vēlas izskatīties labi. Dziedātāja vienmēr krāsojas vienādi, galvenais izveidot uzacu formu un ar laineri novilkt līnijas uz plakstiņiem.

”Runājot par apģērbu, man nav būtiski valkāt dizaineru apģērbu, nav nozīmīgi vienmēr būt ”trendā”. Nepatīk vilkt to, ko valkā visi, patīk izcelties. Galvenais, lai apģērbs ir kvalitatīvs un piestāv,” par apģērba stāsta Kattie.

Kā savu vizuālo nepilnību, kas visvairāk nepatīk savā izskatā, dziedātāja nedomājot nosauc zobus, viņa vēlētos vēl lieliskāku smaidu, un ir gatava pat savā vecumā nēsāt breketes.

Kattie visiem asociējas ar jaunu sievieti, kura ir dabiskā skaistuma piekritēja, izrādās dziedātāja nav pret plastiskajām operācijām un botoksa injekcijām, bet ir pārliecināta, pagaidām viņai par to nav jādomā.

”Mākslīgais skaistums var būt dažāds un izveidots dažādu iemeslu ietekmē. Rētas, neveselīgi kompleksi vai vienkārši sagribējās un viss! Kamēr cilvēks apzinās robežas – nenosodu,” tā Kattie.

Kā ievirzījusies ”X Faktora” uzvarētājas Kattie dzīve Baltkrievijā?

Vērojot jaunas dziedātājas sociālajos tīklos, koncertējot, redzams, ka dāmas izvēlas dziļus dekoltē, minisvārkus, tas viss nav par Kattie.

Dziedātāja paziņo, ka ir ļoti kautrīgs cilvēks. Mazi šortiņi, tos viņa vēl var uzvilkt, bet svārciņi, vai lieli dekoltē nav par viņu. Dekoltē viņai nepatīk un nepiestāv viņas auguma proporcijām.

”Uzskatu, ka tas ir dīvains viedoklis, ka seksualitāte slēpjas atkailinātā ķermenī, manuprāt, kleita līdz zemei ir daudz seksuālāka. Sievietei ir jābūt ar ”rozīnīti”. Vīriešiem patīk iztēloties, kas atrodas zem drēbēm, fantazēt par to, tāpēc nav uzreiz viss jāizliek kā veikala vitrīnā,” nobeidz Kattie.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!