Komentāri
Dziedātāja Kattie izglābusi pāris dienas vecu kaķēnu
PUBLICITĀTES FOTO

Dziedātāja Kattie, izdzirdot kaķēna raudas, nav paliksi vienaldzīga, bet, darījusi visu, lai izglābtu pāris dienas vecu kaķēnu. Nu Kattie pakārtojusi savu laiku mazajai dzīvībiņai un dara visu, lai mazulis izdzīvotu.

Kattie devusies mājās un pie kanalizācijas šahtas sadzirdējusi kaķēna raudas. Māksliniece nav spējusi pašas spēkiem aizsniegt mazuli, tāpēc izsaukusi glābšanas dienestu, kura darbinieki izvilkuši mazuli no šahtas un atdevuši Kattie.

Ekskluzīvi! Ciemos pie ”X Faktora” uzvarētājas Kattie Baltkrievijā

Foto: Kattie Vācijā piedalās dziesmu rakstīšanas nometnē. Drīzumā gaidāmi muzikāli pārsteigumi

Šova uzvarētāja uzņēmusies rūpes par mazo dzīvībiņu, ik pēc trīs stundām baro kaķēnu ar īpašo, dzīvnieku aptiekās nopērkamo pienu.

”Mazulis bija vien pāris dienu vecs. Actiņas vēl bija ciet un arī dzirdēt viņš vēl neko nedzirdēja. Centos dzīvnieciņu laukos pielikt pie kaimiņu kaķenēm, kurām tik tikko piedzimuši kaķēni, bet viņas mazuli tā arī nepieņēma,” sarunā ar portālu Skaties.lv skaidro Kattie.

Kattie izlasījusi internetā informāciju par mazu kaķēnu barošanu, kā par viņiem jārūpējas. Nu visa enerģija tiek veltīta, lai mazulis izdzīvotu, augtu liels un varens runcis.

”Kaķēns guļ kastē, kurā ielikts speciāls sildītājs, baroju viņu, masēju vēderiņu, tik mazi kaķēni vēl nespēj paši nokārtoties, kaķenes laiza viņiem vēderiņus, un tad viss notiek. Es to pašu reakciju panāku ar masāžu,” stāsta Kattie.

Foto: ”X Faktora” uzvarētāja Kattie dodas pastaigā ar lamām un pludmalē bauda saulrietu

Dziedātāja Kattie atklāj savu notievēšanas recepti

Dziedātājas rūpes atmaksājas, mazulis ļoti labi ēd, ir aktīvs un lēnām atveras arī actiņas.

Šova uzvarētāja priecājas, ka jau atradusi saimnieku un tiklīdz mazais pats sāks ēst, ies uz kastīti, viņa rūpes par runcīti nodos jaunajiem saimniekiem.

”Būs žēl atdot, bet visus dzīvniekus nevaru paturēt. Galvenais, ka redzēšu, kā viņš aug, kā par viņu rūpējas, un tas ir svarīgākais – zināt, ka mazulim viss ir labi,” nobeidz Kattie.

Kattie aicina līdzcilvēkus nepalikt vienaldzīgiem, bet palīdzēt dzīvniekiem, kuri paši par sevi nespēj parūpēties.