Dziedātāja Kattie devusies uz Helsinkiem un paraksta līgumu ar ”Sony Music”

4 komentāri
Dziedātāja Kattie devusies uz Helsinkiem un paraksta līgumu ar ”Sony Music”
PERSONĪGAIS ARHĪVS

Šova ”X Faktors” uzvarētāja dziedātāja Kattie atrodas Helsinkos, kur devusies, lai parakstītu līgumu ar ”Sony Music”. Līgums ar populāro ierakstu kompāniju ir viena no balvām, kuru ieguva šova uzvarētāja.

Dziedātāja neslēpj, ka līdz mirklim, kad viņa devusies uz Helsinkiem, nav līdz galam ticējusi, ka patiesi noslēgs līgumu, ka tā ir patiesība.

Liels pārsteigums dziedātājai bija jau ierašanās Helsinku lidostā, kur viņu sagaidīja ierakstu kompānijas šoferis, turot rokās plāksnīti ar vārdu “Kattie”. Tas dziedātājai lika justies ļoti īpaši.

”Visu pārlidojuma laiku mani nepameta stress, tas ir tik liels un nozīmīgs solis manā karjerā, ka nespēju izbēgt no patīkama uztraukuma,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Kattie.

Atklāts ”X Faktora” visu nedēļu balsojums! Cik pārliecinoša bija Kattie uzvara?

Uz Helsinkiem māksliniece lidojusi ar pārsēšanos Viļņā. Gaidot nākamo lidojumu, pie viņas pienāca pāris un lūdza kopā nofotografēties. Izrādās, jaunieši bija no Latvijas un atpazina dziedātājā “X Faktora” uzvarētāju. Tas sajūsmina Kattie, jo viņa saprot, ka Latvijā nav aizmirsta.

Pēc uzvaras šovā tika veltīts laiks, lai saskaņotu līguma punktus, lai abas puses būtu apmierinātas un spētu veiksmīgi kopā strādāt.

”Līgumu parakstījām. To mirkli, kad paņēmu rokās pildspalvu, atcerēšos vienmēr, esmu tik laimīga! Nu jāsāk tik strādāt,” smaida Kattie.

Parakstot līgumu, Kattie kļuvusi par daļu no ”Sony Music” ģimenes un turpmākās muzikālās darbības tiks veiktas ar ierakstu kompānijas atbalstu.

Kattie nekad nav pat sapņojusi, ka viņas pirmais līgums ar ierakstu kompāniju būs jau ar “Sony Music”, tas ir ikviena jauna dziedātāja sapnis, kas ļauj talantam attīstīties un atver “durvis” uz lielo mūzikas pasauli un skatuvi.

Kā ievirzījusies ”X Faktora” uzvarētājas Kattie dzīve Baltkrievijā?

Dziedātāja paziņo, ka pagājušajā nedēļā ir saņēmusi arī 10000 eiro, kas bija balvas otrā daļa. Naudas balvu māksliniece izlēmusi tērēt talanta attīstībai, kā arī iepriecinās vecākus, kuri viņu finansiāli atbalstīja “X Faktora” laikā.

Tuvākajā nākotnē māksliniece plāno ierakstīt jaunas dziesmas un atgriezties Latvijā, lai priecētu fanus ar savu mūziku.

4 komentāri