Dziedātāja Katrīna Gupalo no “Laima Vaikule Rendez vous” skatuves cierē uz šovu ”X Faktors”

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

0 Komentāru
Dziedātāja Katrīna Gupalo no “Laima Vaikule Rendez vous” skatuves cierē uz šovu ”X Faktors”
Vladislavs Proškins/F64

28 gadus vecā pianiste, dziedātāja Katrīna Gupalo ir redzēta gan Eirovīzijas dziesmu konkursa atlasē, gan “Laima Vaikule Rendez vous” vienā no festivāla vakariem, tāpat dziedātāja ir jau izdevusi albumu un ar četrdesmit piecu minūšu uzstāšanos iesildījusi dziedātāju Emēliju Sandē. Nu māksliniece plāno iekarot šova “X Faktors” skatuvi.

Sarunā ar portālu Skaties.lv dziedātāja stāsta, ka jau pirmās sezonas laikā gaidījusi, kad sāksies pieteikšanās šova ”X Faktors” otrajai sezonai. Katrīnai jau no Eirovīzijas dziesmu konkursa iepatikušās tiešraides, jo nekas nelīdzinās sajūtai, kad apzinies, tevi vēro visa Latvija un visam ir jābūt perfekti.

Mūziķe stāsta, ka piedalīties ”Laima Vaikule Rendez vous” festivālā viņu un arī dziedātāju The Ludvig uzaicinājusi pati Laima, lai parādītu plašākai publikai jaunus talantus, pie kuriem pieder arī Katrīna. Pirms gada Katrīna nopietni pievērsties dziedātājas karjerai, pirms tam darbojusies kā klasiskā pianiste.

”Prieks, ka Latvijā ir tāds šovs kā ”X Faktors”, tas, dod iespēju gan tiem, kas baidījušies dzīvē, vai kuriem nav izdevies atrast atbalstu citu mūziķu, menedžeru vidū parādīt savu talantu, vēlēšanos, apņēmību un reāli izmainīt dzīvi. Gan arī tiem, kas ar mūziku jau ir saistīti visu mūžu. Nesaprotu, kāpēc, lai arī es to nevarētu vēlēties. Man nav nemaz tik liela pieredze popmūzikas lauciņā – tikai pirms gada iesāku ceļu šajā virzienā un man vēl daudz ko mācīties un sasniegt,” nosaka Katrīna.

Dziedātāja smejoties stāsta, ka pēdējās divas nedēļas bijušas ar daudz ”aukstām dušām”, kuras radījis stress, pirmais bijis Emēlijas Sandē iesildīšana ”Palladium” zālē, pēc tam Laimas Vaikules festivāls, nu dalība ”X Faktora” televīzijas atlases filmēšanā.

”Gada laikā neesmu iemācījusies, kā pilnībā tikt galā ar stresu, un vai maz ir iespējams tikt ar viņu galā? Uzskatu, ka mana līdzšinējā pieredze šovbiznesā ”X Faktora” skatījumā nav vērtējama tik viennozīmīgi, jo no manis vairāk sagaida, kā arī, ja kaut kas nebūs kā vajag, tam būs lielākas sekas,” aizdomājas Katrīna.

Mūziķe ir sapratusi, ja viņa dodas uz skatuvi kā maiga draudzīga būtne, kas raksturo dziedātāju reālajā dzīvē, nekas nebūs, neizdosies radīt īsto enerģiju, kas uzrunātu klausītājus. Tāpēc Katrīna ļoti koncentrējas, saņemas, to koncentrēšanos var nedaudz pielīdzināt dusmu uzkurināšanai.

”Man šāds prāta, dvēseles stāvoklis jādabū vienalga dziedāšu maigu dziesmu vai ātru. Uzkāpjot uz skatuves nebaidos, nedomāju par dažādām izbalsošanām, sliktiem vārdiem, vārdu sajaukšanu, paklupšanu. Koncentrējos uz to, kur eju, ko daru, ko vēlos, parādot, ka mani nevar apturēt,” stāsta Katrīna.

Katrīna sevi dēvē par darbaholiķi, darbs vienmēr viņai ir pirmajā vietā, tā tas ir jau no laika, kad viņa katru dienu astoņas stundas spēlējusi klavieres, lai trenētos.

Darbam tiek pakārtota arī ģimene, mīļotais cilvēks. Bet tas nav nekas netipisks māksliniekiem, kā nekā muzicēšana ir un vienmēr būs galvenā, lielā dzīves mīlestība.

0 Komentāru