1 komentārs
Dziedātāja Elīna Gluzunova centīsies sevi pierādīt biznesā
PUBLICITĀTES FOTO

Dziedātāja, šova ”X Faktors” trešās sezonas uzvarētāja Elīna Gluzunova par savu sirdslietu sauc mūziku. Tas netraucē Elīnai pievērsties arī citām radošām lietām.

”Neskatoties uz to, ka esmu pilnas slodzes māmiņa, cenšos atrast laiku sev, it īpaši šajā, visiem tik grūtajā laikā. Nesēžu bezdarbībā, tieši pretēji – meklēju iespējas, lai nemitīgi sevi realizētu,” sarunā ar portālu Skaties.lv atklāj Elīna.

Foto: dziedātāja Elīna Gluzunova kardināli maina frizūru

”Viņa ārēji ir lauvene, taču iekšienē trausla spāre!” Elīna Gluzunova uzmirdz sievišķīgā tēlā

Komunikācija ar enerģiskiem, pozitīviem un mērķtiecīgiem cilvēkiem kļuvusi par neatņemamu mūziķes ikdienas sastāvdaļu. Šādi cilvēki iedvesmo Elīnu un parāda jaunas iespējas kā radoši izpausties.

”Es iestājos par skaistumu! Skaistumu, kas daiļo no iekšienes un krāšņo arī ārēji. Gluži kā konfekte, kurai zem spīdīgā papīriņa slēpjas gards pildījums. Ikviens ir pelnījis būt šī gardā konfekte,” smaida Elīna.

Pateicoties saviem uzskatiem par skaistumu, vēlmei palīdzēt sievietēm kļūt vēl daiļākām, izcelt viņu vizuālos plusus un nomaskēt mīnus, uzsākās Elīnas darba gaitas apģērbu ”outlet” veikalā ”Multibrand”.

Uzņēmumā trīs bērnu māmiņa darbojas uz pusslodzi, cenšoties izdomāt veidus, kā iepazīstināt sievietes ar apģērbiem, kā arī kalpojot par reklāmas seju produkcijai.

Dziedātāja uzskata, ka šajā laikā jāizmanto piedāvātie veidi nopelnīt, jāskatās uz visu plašāk. Ja piedāvājumi sagādā prieku un ļauj izpausties – tas ir vēl lieliskāk!

”Iejušanās modeles ādā ir interesants process. Tas ļauj uz sevi paskatīties no malas un atklāt jaunas iezīmes raksturā, sievišķībā. Toties mārketinga ideju domāšana attīsta fantāziju, izdomu un ļauj iztēloties, kā arī vēlāk realizēt, pašas neticamākās lietas,” smaida Elīna.

Mūziķe paziņo, ka neskatoties uz papildus darbiem un pienākumiem, mūzika nav likta pie malas, viss ir procesā, un jau tuvā nākotnē gaidāmi dažādi pārsteigumi.

Video: slapji mati, un mazulis uz rokām! Elīna Gluzunova iepriecina ar savu skaisto balsi