2 komentāri
Dziedātāja Anna Ušakova izlēmusi pilnībā restartēt savu dzīvi
INSTAGRAM

Dziedātāja Anna Ušakova, kuru iepazinām šovā ”X Faktors”, jau vairākus gadus ir sevis meklējumos un nedomā apstāties, kamēr nebūs atradusi patieso sevi. Nu mūziķe izlēmusi par labu pilnīgam dzīves restartam un priecājas, ka mīļotais vīrietis atbalsta viņu.

Katru dienu dziedātāja analizē sevi, domā par to, kas viņa ir, ko vēlas un kā padarīt dzīvi labāku. Skaistule smejas pati par sevi un saviem meklējumiem, bet viņa ir tāda personība, kura vienmēr visu vēlas uzlabot.

Anna neslēpj, ka novilkusi līniju starp pagātni un tagadni. Mūziķei liekas, ka viss, kas noticis agrāk, ir noticis ar kādu citu Annu, visu viņa ir atstājusi pagātnē un cenšas neatcerēties.

Atmiņā tiek atsaukti tikai pozitīvie pagātnes momenti, kas ir liels pluss, jo kādreiz Anna dzīvojusi tikai ar domām pagātnē, tas nozīmē, ka viņa vispār nav dzīvojusi. Nu viņa cenšas dzīvot tagadnē un domāt par nākotni.

”Būt attiecībās ar mani ir tas pats, kas dzīvot uz vulkāna.” Anna Ušakova atklātā intervijā

”Šobrīd restartēju savu dzīvi, sāku visu no nulles. Uztveru dzīvi citādāk. Pat kontaktējoties ar cilvēkiem, sāku viņus redzēt no citām šķautnēm nekā agrāk. Pateicoties tam, attīrās cilvēku loks, ar kuriem kontaktējos. Mainoties mainās arī manas dzīves prioritātes, tas viss man sagādā lielu prieku,” stāsta Anna.

Skaistule vēlas piedzīvot daudz dažādas lietas, kuras liks ”izkāpt” no komforta zonas, pašai gūt savu pieredzi un izdarīt slēdzienus, nebaidoties, ko par to domās citi!

Annai vajadzīgs jauns piepildījums, tīras domas, kuras iedvesmos viņu un apkārtējos.

”X Faktors” palīdzēja Annai Ušakovai noticēt savām spējām un talantam

”Esmu stadijā, kad eju uz jaunu līmeni. Mēģinu saprast kāda esmu kā personība. Man mainās dzīves uzliktie ”rāmji”, jūtu, ka vēlos tos paplašināt. Tāpēc eksperimentēju un skatos kā tas viss mani ietekmē un liek justies. Patīk visā meklēt dziļumu,” tā Anna.

Šova zvaigzne pagājušā gada izskaņā jau domāja, ka, atradusi sevi, bet analizējot savu personību padziļināti sapratusi, ka tas vēl nav viss. Lai attīstītos tālāk, viss bija jānoārda līdz pat “pamatiem”.

Ja mūziķei būtu iespēja, viņa dotos tālu, tālu un pazustu uz kādu laiku, Anna sapņo reiz piepildīt šo ieceri. Vienatne, daba, klusums un miers ļautu pabūt tikai ar sevi un savām domām.

Sevis meklējumi dziedātājai izraisa pozitīvas emocijas, viņa nav depresīva, bet gan aizrāvusies ar visu jauno.