”Dziedāšu par to, ka dzīve ir īsa, ka jāizmanto katra iespēja!” Diona Liepiņa tiešraidē izpildīs vienu no Mārtiņa Freimaņa dziesmām

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

2 komentāri
”Dziedāšu par to, ka dzīve ir īsa, ka jāizmanto katra iespēja!” Diona Liepiņa tiešraidē izpildīs vienu no Mārtiņa Freimaņa dziesmām
PUBLICITĀTES FOTO

Trešajā ”X Faktora” tiešraidē dalībnieki izpildīs dziesmas, kuras tiem asociējas ar valsts svētkiem. Diona Liepiņa priekšroku dod Martiņa Freimaņa dziesmai ”Dzīve kā košums”, vēloties parādīt, ka dzīve ir jābauda, jo nekad nezini, kad tā aprausies.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Diona paziņo, ka gatavošanās tiešraidēm ir darbu piepildīts process. Mēģinājumi ir katru dienu, papildus tam vēl mājās vokāla trenēšana.

”Dziedu katru dienu. Ilgums atkarīgs no tā, cik un ko daudz vēl vajag piepulēt, bet noteikti tās ir divas un vairāk stundas, ieskaitot arī mēģinājumos pavadīto laiciņu,” tā Diona.

Šovu un skolu apvienot ir grūti, bet tas norūda. Skolu klātienē viņa neapmeklē, jo kamēr ir šovs Diona dzīvo Rīgā. Visus darbus, kuri jāizdara, viņa pieraksta un kad ir laiks ķeras klāt.

”Šonedēļ dziedāšu sava lielāka muzikālā elka Mārtiņa Freimaņa dziesmu ”Dzīve kā košums”. Parādīšu to, cik ļoti mīlu viņa dziesmas un cik priecīga esmu par iespēju tieši uz ”X Faktora” skatuves izpildīt kādu no viņa hitiem. Dziedāšu par to, ka dzīve ir tik īsa, ka ir jāizmanto katra dotā iespēja,” atklāj Diona.

Uz skatuves Diona būs viena un kustēsies pēc sajūtām, bez iestudētām kustībām.

“Pirms tiešraides noskatos dažādu mēģinājumu video, lai piefiksētu sīkās nianses, Maijas Sējānes ieteikumus, atminos Intara Busuļa ģenerālmēģinājumā ieteiktos labojumus, izdziedu pāris reizes, bet balsi diži nepārpūlu,” smaida Diona.

Šova dalībniece ļoti labi jūtas trešās tiešraides dziesmā. Tā ir priecīgi izklaidējoša un sirds dzied līdzi. Atbildība būs lielāka, jo dziedātāja izpildīs sava muzikālā elka kompozīciju, bet domā, ka viss būs kā iecerēts.

”Pārdzīvojuma kāpinājums par dziesmu galvā sakāpinās visvairāk brīdī, kad atceros, ka tās autors vairs starp mums. Ļoti ceru, ka viņš mūs vēros no mākoņmaliņas,” ar skumjām nosaka Diona.

Pēc ikviena koncerta Diona skatās video daudz reižu un analizē, ieklausās katrā vokāla niansē, vēro kustības, ieklausās žūrijas komentāros, analizē savu komunikāciju ar žūriju.

Lielākais secinājums pagaidām ir par stāju, ka pie tās vēl jāpiestrādā. Diona visu laiku sev atgādina, ka mugura ir jāiztaisno, maksimāli jāatbrīvojas uz skatuves, lai sniegtu skatītājiem to, kas mīt viņas dvēselē, lai caur emocijām, vokālu un kustību valodu nodotu dziesmas stāstu.

”Visgrūtākais šovā ir gaidīt svētdienas balsojuma rezultātus. Tas brīdis, kad katrs mentors stāv uz skatuves ar savas grupas dalībniekiem. Tad satraukums sakāpj tikpat ļoti kā emocijas, bieži taisu acis ciet, tas ir nervu kutinoši, jo man vēl ir tik daudz ko parādīt, ka vēlos iekļūt arī visās nākamajās tiešraidēs. Pēcāk ir grūti noskatīties uz dalībniekiem, kolēģiem, draugiem, kuriem ir jādodas mājās, jo esmu dikti empātiska, izlaižu arī citu emocijas caur sevi,” tā Diona.

Skatītājiem dziedātāja vēl jauku svētdienas vakaru, un saka paldies par atbalstu.

Šovu ”X Faktors” skaties jau šovakar – telekanālā TV3 vai televīzijā Go3, sākums – 20.00!

2 komentāri

X Faktors

“Stāvēju un trīcēju, tik tikko tiku vaļā no asarām.” Diona Liepiņa ir pateicīga par palikšanu šovā un turpmāk “tukšos” sevi vēl vairāk

“Bauda acīm un ausīm!” Grēta Grantiņa atstāj mentorus “bez elpas”

“Intonatīvi tīrākais dziedājums šova vēsturē!” Eduardu Rediko uzslavē Reinis Sējāns

Pirms pusfināla no “X Faktora” izstājas Deniels Bērziņš un Edgars Kārkliņš

“Nodziedāji nevainojami, tas bija ļoti skaisti!” Diona Liepiņa neslēpj pateicības asaras

“Vienā brīdi aizmirsu vārdus Bībera dziesmai!” Deniels Bērziņš apzinās, ka hita izvēle nebija viņam izdevīga

Beidzot tas ir noticis! Viktors Buntovkis pārsteidz ar dejošanu uz skatuves

Deniela Bērziņa emocionālā uzstāšanās Intaram Busulim “kaklā rada kamolu”

“Būtiskāk par uzvaru bija atstāt sirdi uz skatuves.” Edgars Kārkliņš pret mūziku attiecas ar cieņu un mīlestību

“X Faktora” ceturto tiešraidi atklāj Edgars Kārkliņš, dziedot vienu no “Jumpravas” populārākajām dziesmām

PIESLĒDZIES! ”X Faktora” ceturtā tiešraide; dalībnieki pārsteigs ar 1980. gadu ballīti un muzikālo elku dziesmām

“Motivācija strādāt vēl vairāk!” Pēc nokļūšanas uz izbalsošanas svītras Deniels Bērziņš izjutis pašpārliecības trūkumu