12 komentāri

Uz ”X Faktora” atlasēm nāk dažāda amata cilvēki, Alise Ozola tiek nodarbināta divās dažādās vietās – pa dienu viņa ķer noziedzniekus, strādājot Valsts policijā, bet vakaros rūpējas par rīdzinieku izsalkušajiem vēderiem, piegādājot viņiem picas no pica “Lulū”. Paralēli tam meitene lolo savu dziedāšanas talantu, un nu gatava startēt šova otrajā sezonā.

Darbs policijā – neapzināts bērnības sapnis

Alise trīs ar pusi gadus ir izskolojusies Valsts policijas koledžā, un, pateicoties kolēģiem, viņa turpināja savas muzikālās gaitas, kuras bērnībā bija jau iesākusi, taču tad pārtraukusi. ”Valsts policijas koledžā es uzstājos visos pasākumos pēc kārtas, vai tas bija izlaidums, svinīgā zvēresta došana vai Policijas diena, tā koledžai jau kļuva par tādu kā tradīciju, kamēr es tur mācījos. Vienā no pasākumiem uzstājos kopā arī ar kolēģi Nikolaju Puzikovu,” portālam Skaties.lv stāsta Alise.

Izrādās, Alisei kļūt par policisti bijis bērnības sapnis. ”Es gan pati to neatceros. Man to izstāstīja vecāmamma pēc izlaiduma. Taču es zināju to, ka tas ir manas mammas nepiepildīts sapnis, kuru viņas vietā piepildīju es,”  smejot saka viņa.

Šobrīd, paralēli Valsts policijas darbam, viņa uzsāka darbu arī picērijā ”LuLū” , kur viņu pieteikties strādāt pamudināja draugi. “Strādājot picā “LuLū”, var vienmēr iegūt pozitīvas emocijas. Lielisks kolektīvs un nebeidzami piedzīvojumi,” ar pozitīvo iespaidu dalās Alise.

Akordeons, ģitāra no ”Youtube” un Mūzikas skola

Alise, iespaidojoties no vectēva, apguvusi akordeona spēles prasmi. ”Viņam ļoti patika šis instruments, un arī mani tas tolaik ļoti aizkustināja, tāpēc sāku mācīties Valkas Jāņa Cimzes mūzikas skolā, bet ceturtajā klasē apstājos,” atceras dziedošā policiste.

Ģitāra tikusi apgūta, skatoties ”Youtube” video, 16 gadu vecumā, bet pirmos gadus iemaņas tikušas atrādītas vien šaurā ģimenes lokā. ”Man sākumā bija neērti publiski uzstāties, jo īsti neticēju savam talantam, kā arī spēlēt ģitāru un dziedāt kopā – sākotnēji man tā likās “neiespējamā misija”, līdz tas kļuva par neatņemamu dzīves sastāvdaļu. Pienāca brīdis, kad ģimenes pasākums bez Alises un ģitāras vairs nebija īsts ģimenes pasākums. Nu jau es bez savas ģitāras nebraucu vairs nekur, tā vienmēr atrodas manas automašīnas bagāžniekā,” smejot stāsta Alise.

Tā arī laika gaitā dziedāšana “aizgājusi”. “Pēdējā laikā ļoti bieži sanāk uzstāties dažādos privātos pasākumos, kā, piemēram, kristībās, kāzās, vārda dienas un dzimšanas dienas ballītēs un daudz citos pasākumos. Katrā koncertiņā, kurā es uzstājos, mani pamana kāds cits, kurš vēlāk uzaicina uz kādu savu pasākumu un tā turpinās. Tādā veidā es gada laikā nevaru sūdzēties par pieprasījumu. Principā mūzikas pasaulē es neesmu sasniegusi neko, taču ar aizvadītajiem pasākumiem, kuros esmu uzstājusies, man apkārt ir mans mazais fanu pulks, it īpaši ģimene, radinieki un draugi, kas mani iedvesmo darīt šo sirdslietu”, ar smaidu sejā stāsta 24 gadīgā jauniete.

Uz doto brīdi nozīmīgākais notikums mūzikas pasaulē Alisei ir veltījums viņas māmiņai dzimšanas dienā, kad 2017.gada nogalei izdeva kaverversiju Vara Vētras sarakstītai dziesmai “Māmiņai”. Videoklips un ieraksts ir tapis ar “N-Jay productions” atbalstu, ģitārspēle – Mārtiņš Grunte, un galveno lomu atveidotāji videoklipā ir Alises trīs brālīši – Markuss, Toms un Rūdolfs.

TOP komentāri

 • A.K.
  +16 +15 -1

  A.K.

  Skaistākais, ko manis ausis jelkad ir klausījušās! Fināla cienīgs priekšnesums!
 • Andrejs
 • es
  +9 +7 -2

  es

  ...man shoks...ja nav ko teikt,tad paklusee...
  manupraat meiene ar lielu potenciaalu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!