Māsas Sanita un Sanija Rozes jeb duets “Rozes” “X Faktora” trešajā tiešraidē startēja ar Zigmara Liepiņu dziesmu “Es atnācu uguntiņu”, ko savulaik izpildījusi gan estrādes zvaigzne Mirdza Zīvere, gan jaunā dziedātāja Nicol.

31 komentārs

31 komentārs

 • Anna

  Anna

  Vienkārši,nesamāksloti un skaisti! Kustības arī labi iederējās.Brīnišķīgi!
 • taisnība

  taisnība

  Šoreiz paveicās, ka dziesma visus aizkustināja, bet dzied daudzi labi, tikpat labi to varēja nodziedāt Limonāde, droši pat labāk......nu jau droši Zvaigžņu slimība klāt....nevajag uzvarēt, tas viņas sabojās pavisam....
  • Zane Pūne

   Zane Pūne

   Vai esi saticis/kusi meitenes dzīvē, parunājies/usies? Pavisam noteikti viņas “zaigžņu slimība” nav skārusi! Dzīvē ir ļoti jaukas,pateicīgas un var redzēt, cik ļoti novērtē šo iespēju piedalīties un cīnīties par uzvaru X Faktorā! Pavisma noteikti ļoti jaukas meitenes, kuras es domaju “zavigžņu slimība” neskars, jo ir ļoti apzinīgas un nosvērtas!😄💛
   • Atbilde

    Atbilde

    Acīmredzot nepazīsti meitenes...............
 • RG

  RG

  Ļoti lūdzu piedošanu par visiem maniem iepriekšējiem nomelnojošajiem komentāriem. Īpaši par Annas Kristas un Elīnas Evelīnas zākašanu. Esmu sapratis, ka esmu pēdējais mēsls. Jo man nav ne izglītības, ne talantu, ne draugu...
 • Inita Auziņa

  Inita Auziņa

  Jūs esat brīnišķīgas un ieguvums ne tikai Latvijai Dzimšanas dienā , bet arī tiem , kuri mīl Latviju , seko talantiem . Kāds ir Jūsu spēju noslēpums? Vai tāds ir?
 • Jappp

  Jappp

  1. X faktorā man patīkami emocionāli eizķēra Tautumeitas, kuras bez uzvaras šovā ir sasniegušas lielus panākumus Latvijā un ārvalstīs, un vismaz tuvākajā piecgadē ir ar aizpildītu savu koncerta grafiku, iespējams, nākotnē 2. CD . 2. X faktorā tai, kurai novēlēju uzvaru, tā arī uzvarēja. 3. X faktorā manas favorītes ir šīs meitenes, māsas Rozes. Nevienā uzstāšanās reizē nelika vilties. Te nostrādā vis - māsu spēks, izskats, sievišķīgums, garie, gaišie mati, acu skatieni, kas pielāgojas priekšnesumam, spēcīgās un dažādās balsis, spēja dejot un sapludināt horegràfiju ar dziedāšanu tik precīzi, lai tas kopējais priekšnesums būtu dabisks, spēja parādīt pārliecinošu priekšnesumu, neizrādot savu uztraukumu. Viņas lieliski dzied gan ārzemju mūziku, gan latviešu mūziku. Te lūk atkal ir šis latviešu meiteņu spēks. Šobrīd mans fināla trijnieks - 1. Māsas Rozes, 2. Diāna Paško un 3. Elīna. Puiši šobrīd netura līdzi meitenēm. Lai vis izdodas šim trijniekam un arī pārējiem. Novēlu mazajam princim beudzot uzvilkt vīrišķīgākas drēbes. Balss un harizma ir, bet tā vien šķiet, ka viņš grib būt pārāk sievišķīgs, diezgan neērtu sajūtu atstāj. Meiteņu blūze ar pušķīti un sievišķīgas pusgarās bikses, hmm. Meitenēm tāds spēks un jauda, bet puiši tik maigi un jūtīgi. Šobrīd meitenes šajā šovā pārliecina vairāk.
  • andis

   andis

   Runājot par "Tautumeitām"": Viņas ieradās jau ar savu koncertprogrammu un gatavošanos savam CD. 1. sezonas uzvarētājs ar "Refleksiju" mums nav diskutējams materiāls. 2. sezonā gandrīz visus māksliniekus izvēlējās kas nonākuši paktorā jau no skatuves. Uzvarētāju gan ielika to Katjušu. Arī šeit 3. sezonas dalībniekus papētot Viņu darbību uz skatuves var ieraudzīt daudz ko interesantu.
   LV tas nav kā pasaulē XFaktors - jauno mākslinieku meklēšanas konkurss, bet parasts TV koncerts par kura skatīšanos vēl maksā balsotāji.
 • Nanija

  Nanija

  Lielisks koncerta noslëgums, skaista dziesma. Paldies dziedājumu, noformējumu un attieksmi! Tā līdz finālam!
 • Jolanta

  Jolanta

  Latvisks skaists priekšnesums! Super! Kur parejie ar savam Angļu dziesmam lien iekš Elina un Aritie nezinu un mauro vienu un to pasu pļāguru
 • savādnieks
  +11 +11 0

  savādnieks

  Subjektīvi - vakara labākais izpildījums.Gan vokāli,skatuviski,tematiski viss bija par 100% .Paldies meitenēm
 • ezis
 • #Parmāsām

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!