4 komentāri

Starp potenciālajiem ”X Faktora” dalībniekiem ir arī apburošā latviete ar lietuviešu saknēm Monika Bleikša, kuru daļa šovbiznesa draugu atceras kā meiteni, kura kopā ar Lauri Reiniku pirms septiņiem gadiem ierakstīja lietuviešu versiju dziesmai ”Pasakā”. TV šovs varētu būt Monikas atgriešanās uz skatuves

”Tas bija sen, balss saites jau ir ierūsējušas,” atceroties sadarbību ar Reiniku, kautri smejas Monika, kuras mamma ir latviete, tētis – lietuvietis.

Toreiz viņai bijuši lieli plāni šovbiznesā kā Latvijā, tā kaimiņos Lietuvā.

”Toreiz, pirms septiņiem gadiem, dziesma ļoti labi aizgāja. Man pat likās, ka mani sāk atpazīt Lietuvā, dziesma bija topu pirmajās vietās,” atceras dziedātāja. Taču tad Monikai pieteicies bērniņš un viņa nonākusi izvēles priekšā – ģimene vai karjera mūzikā? Viņa izvēlējusies ģimeni.

Tā nu Monika šos gadus veltījusi mātes pienākumiem un neslēpj – dzīvojusi sajūtā, ka savu iespēju mūzikā palaidusi vējā.

”Ja godīgi, to dziedāšanu pēc tam bija sāpīgi atcerēties. Sapratu, ka, ja kaut ko gribu, viss jāsāk atkal no paša sākuma. Nedomāju, ka kādreiz saņemšos to atkal darīt,” neslēpj Monika.

Taču aptuveni pirms gada viņa sapratusi, ka vēlas atkal būt uz skatuves. Un, lūk, ”X Faktora” atlasē Valmierā viņa sadūšojās kāpt uz skatuves, lai atkal sāktu no jauna.

Vai noskatījies arī skandalozāko šovu, kas līdz šim bijis uz ”X Faktora” skatuves? Baudi TE!

Nu jau Monikas meitai ir gandrīz 6, dēliņam divi ar pusi. Ģimene atbalsta Monikas atgriešanos mūzikā.

”Manī ir tāda nepašpārliecinātība, šķiet, ka vairs jau nav tas, kas agrāk. Ka iespēja palaista garām. Bet, ja tikšu tālāk, tā ir zīme, ka nekas tomēr nav zaudēts,” apņēmības pilna izmantot savu otro iespēju ir Monika.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!