78 komentāri

Svētdienā, 2. decembrī, dalībnieki izpildīja fanu izvēlētas dziesmas. Arī šajā koncertā katrs dziedātājs dziedāja divas dziesmas un sacentās par savu vietu pusfinālā! Pēdējās divās vietās palika grupas “Baritoni” un “Carnelian”.

Sestā konkursa nedēļa parādīja dalībniekus jau jaunā līmenī, soli no pusfināla viņi parādīja ne tikai savas vokālās prasmes, bet arī spēju dejot, nodot emocionālo ziņojumu, kā arī veiksmīgi iejusties sev neierastos ampluā.

Lielākās ovācijas un atbalstu šoreiz izpelnījās Kattie un Didzis Melderis, kuru dziedātās dziesmas lika gavilēt skatītāju sirdīm.

Tur, kur ir labākie, tur ir arī mazāk novērtēti dalībnieki. Skatītāju mazāko atbalstu šoreiz izpelnījās “Baritoni” un “Carnelian”.

Abām grupām bija iespēja ar savu dziedājumu pārliecināt žūriju par savu talantu un panākt, ka tiek dota vēl viena iespēja turpināt dalību šovā.

”Baritoni” kā savu glābējdziemsu bija izvēlējušies tautasdziesmu ”Tumša nakte, zaļa zāle”. Izjustais, emocionālais dziedājums radīja tirpiņas nevienam vien šova vērotājam.

”Carnelian” gālbējdziesmu izvēlējās angļu mēlē un izpildīja dziedātājas Mailijas Sairusas dziesmu ”The climb”. Pozitīvisms, meiteņu smaidi un lieliskās vokālās spējas lika priecāties žūrijai un skatītājiem.

Aija Auškāpa mājās sūtīja grupu “Carnelian”, Reinis Sējāns “Baritonus”, bet grupu mentors Intars Busulis izlēma, ka šovu jāpamet grupai “Carnelian”.

”X Faktora” pusfinālā iekļūst ”Baritoni”, Kattie, ”Radio trio” un Didzis Melderis. Apsveicam jaunos dziedātājus!

TOP komentāri

 • Logiski

  Logiski

  Carnelian glabejdziesmu duelī ar Baritoniem bija labākas, un to vajadzēja ņemt vērā. Protams pieredze nav tik liela, taču viņu koncerts būtu daudzpusīgaks nekā Baritoniem. Lai nu kā veiksmi meitenem tālākās mūzikas ceļa gaitas. Jūs esat lieliskas:)
 • Madara Palepa

  Komentārs no Facebook

  Kāpēc jādzied tāda glābējdziesma, ja to vispār neņem vērā? Meitenēm tā bija daudz labāka.
 • RG

  RG

  Ceru, šāds pavērsiens mazinās Baritonu egocentrismu! Saaģitēt par sevi balsis internetā ir viens, bet tas nenozīmē, ka viņiem ir īsti fani, kuri ne tikai bļaustās, bet arī atbalsta finansiāli. Te piemērs ir Radio Trio - internetā klusas, bet uz skatuves burvīgas! Balsoju un balsošu par Radio Trio, jo viņām IR jābūt finālā! :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!