Rudenīgs krāsu šarms un burvīgs make-up! “X Faktora” dāmas Signe un Laima piedalās grima pārvērtībās Piedāvā Douglas

1 komentārs

Šonedēļ “X Faktors Douglas Make Up zonā” uzzināsi, cik patiesībā universāla var būt konturēšanas palete. Šim izaicinājumam piekritusi grima māksliniece Santa un šova “X Faktors” daiļās dāmas – Signe Aizupiete un nule izbalsotā Laima Dimanta.

Santa nolēmusi veidot Signei grimu rudens aktuālajās krāsās.

Sākotnēji tiek uzklāta “Douglas Make-up  Prime & Care Mattifying And Smoothing” matējoša bāze, pēcāk ilgnoturīgs tonālais krēms “Douglas Make-p Ultimate Foundation“. Savukārt, lai acu ēnas būtu noturīgākas, uz plakstiņiem tiek uzklāta acu ēnu bāze.

Lai parādītu “Douglas My Contouring Palette” konturēšanas paletes daudzpusību, Santa atklāj – to var izmantot ne tikai sejas konturēšanai, bet arī acu ēnu uzklāšanai.

“Palete ir ļoti universāla – ir gan matētie, gan perlamutra toņi. Līdz ar to varam klāt gan sejas konturēšanai, gan kā highliter, gan uzklāt uz acu plakstiņiem,” atklāj grima māksliniece.

Kad ar konturēšanas paletes palīdzību ieēnoti Signes acu plakstiņi, to kustīgajai daļai tiek uzklāts konsīleris, lai acu ēnu tonis izskatītos košāks, bet sejas konturēšanai tiek izmantoti kā gaišie, tā tumšie toņi. Tāpat Signei tiek uzklāts oranžīga toņa vaigu sārtums. Noslēgumā tiek uzklāta lūpu laka ar satīna efektu “Douglas Make-up Lips Ultimate Satin“.

Arī Laimai tiek veidots rudenīgs make-up, taču ar nelielu odziņu – Laimas grimam tiek izmantoti tikai matētie toņi.

Lai izgaismotu Laimas acu zonu, tiek izmantots konsīleris , savukārt pa visu seju tiek uzklāts “Douglas Make – Up Invisiloose” birstošais pūderis. Lai uzacis padarītu izteiksmīgākas, tiek izmantots uzacu zīmulis.

Laimas sejas konturēšanai un acu grimam arī tiek izmantota viena un tā pati konturēšanas palete.

Uz vaigiem tiek uzklāts rozā vaigu sārtums no “Douglas Make – Up My Cheek” paletes, savukārt skropstām tiek izmantota melna skropstu tuša, kas piešķir apjomu un atliec tās. Noslēgumā Laimas lūpas tiek izceltas ar lūpu zīmuli un matējošu lūpu laku “Douglas Make-up Lips Ultimate Matte“.

Rezultāts – rudenīgs krāsu šarms!

Lai uzzinātu vairāk par produktiem, kas izmantoti šajā grima izaicinājumā, dodies uz “X Faktors Douglas Make Up zonu“.

Savukārt, lai novērtētu, kurš make-up tev patīk vislabāk, dodies uz “Facebook.com/skatieslatvija“, meklē attēlu ar abu meiteņu grima pārvērtībām un ieraksti komentārā, kurai no dāmām, tavuprāt, izveidots labākais make-up.

Katrs komentāra autors piedalās izlozē par balvu no “Douglas”. Pārsteigumu no “Douglas” saņems arī viena no izaicinājuma dalībniecēm, tātad šonedēļ – Signe vai Laima.

1 komentārs