3 komentāri

Šonedēļ rudens grima tendences izmēģināja arī, pavisam iespējams, topošās zvaigznes un “X Faktora” dalībnieces Alise Haijima un Nadežda Maņkeviča. “Ou, vau! Tik nepierasti!” savu pārsteigumu pēc “eksperimenta” pauž Alise Haijima.

Abas meitenes piekrita izaicinājumam, ko viņām sagādāja veikala “Douglas” eksperti – izmēģināt mazliet citādāku grimu nekā ikdienā, kas tajā pašā laikā izceltu viņu skaistumu un personību, kā arī iekļautos šā gada rudens sezonas grima tendencēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“X Faktora” dalībniecei Nadeždai, kas konkursā piedalās 25+ vecuma grupā, “Douglas” eksperti ieteica grimu, kurā tiek izceltas lūpas. Savukārt acis tiek krāsotas mazāk uzkrītošos, taču dabīgo skaistumu izceļošos pasteļkrāsas toņos.

Skaistuma meistare vispirms Nadeždas seju dekoratīvās kosmētikas uzklāšanai sagatavoja, izmantojot krēmu un bāzi, kā arī lika lietā korektoru, lai maskētu tumšos lokus zem acīm. “Korektors uzreiz atdzīvina acis un tās izceļ,” stāsta “Douglas” skaistuma konsultante Laima. Nadeždas grimā, klājot kosmētiku uz acīm, skaistuma eksperte izvēlējās zilos un brūnos toņus, lai acu skatienu padarītu dziļāku.

Pasteļi acu grimā

Rudens un ziemas modes skatēm make-up mākslinieki veidoja grimus, izmantojot delikātākus toņus – lillā, koraļļu, gaiši zilu, radot vieglu un jauku koptēlu. Īpaša uzmanība veltīta apakšējām skropstām, tās izceļot.

Spilgtākais grima akcents bija lūpas, izmantojot aktuālo ogo toni. Eksperte atklāj arī kādu triku – patlaban modē ir klājums, kas tonējumu sāk no centra un pēc tam pa malām izpludina. Tāpat eksperte no sākuma pirms jebkuras lūpukrāsas uzklāšanas iesaka uzklāt bāzi, lai lūpas padarītu līdzenākas.

Viegli izsmērēta ogu lūpukrāsa

Modes dizaineri aicina aizmirst par lūpu zīmuļiem un ilgnoturīgām lūpukrāsām.

Savukārt eksotiskajai Alisei Haijimai grima eksperte izvēlējās krāsot ekspresīvas, melnas, “smoky” acis un maigas lūpiņas. Lai tumšo acu grimu padarītu dabiskāku, vispirms eksperte uzklāja tumšākās ēnas un tad, klājot tuvāk uzacu līnijai, pamazām klājumu padarot gaišāku. “Un vēl kāds triks – ar melnu līniju iezīmējam tumšu līniju pie pašas acs, lai padarītu skropstas vizuāli kuplākas,” stāsta skaistuma eksperte Laima.

Apvilkta acu kontūra

Nedaudz skarbāks tēls ar melnu kontūrzīmuli un laineri apvilkta acu līnija. Roķīgai un pašpārliecinātai sievietei!

“Ou, vau, tik nepierasti!” par rezultātu priecājas Alise.

TOP komentāri

  • Burbulīts
    +7 +7 0

    Burbulīts

    Man nav pretenziju pret Alisi, bet lūdzu rakstiet arī par visiem pārējiem X-faktora dalībniekiem. Nav veselīgi vislaik likt uzsvaru uz vienu cilvēku, jo prese ir reklāma un šo reklāmu jānodrošina visiem vienā apmērā. Lūgums Alisei šo neuztvert personīgi, esi manu favorītu lokā.
  • The X
  • Nu nu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!