Neko skaistāku neesmu redzējusi! “Radio Trio” meitenes piekrīt drosmīgam “make-up” izaicinājumam Piedāvā "Douglas"

0 Komentāru

Šonedēļ “X Faktors Douglas Make Up zonā” atgriezušās pašmāju skaistuma blogeres Santa Buša un Emīlija Sama. Šoreiz meitenes pieņem “Douglas” izaicinājumu “Ne manas rokas”.

Sarežģītajam izaicinājumam piekritušas arī “X Faktora” dalībnieces, skanīgās grupas “Radio Trio” meitenes – Gabriēla, Katrīna Anna un Madara.

Jāpiebilst, katrai izaicinājuma dalībniecei iedalīts savs pienākums – skaistuma blogeres iejūtas rada grimu, Gabriēla un Katrīna Anna ļaujas “pārvērtībām”, savukārt Madara kūrē, kas jādara.

Viss sākas ar “Douglas Make – Up No Transfer” tonālā krēma uzklāšanu. Ikdienā šķietami vienkāršs uzdevums, taču šajā izaicinājumā skaistuma blogerēm tas tik tiešām ir izaicinājums.

Protams, tonālais krēms jānofiksē arī “Douglas Make – Up Marbellized” pūderi. Katrīnas Annas “rokām” pūderi izdodas ne tikai uzklāt uz sejas, bet arī iedot to nogaršot.

“Šis pūderis ļoti labi garšo,” saka grupas “Radio Trio” dalībniece.

Kad uzklāts tonālais krēms un pūderis, Madara nolemj – laiks uzklāt acu ēnas.

Katrīna Anna tiek pie izteiksmīgi tumšām acu ēnām, savukārt Gabriēlai tiek uzklātas acu ēnas rudenīgi brūnā tonī.

Bet, kas gan ir izteiksmīgs grims bez izteiksmīgam uzacīm? Lai iezīmētu uzacis, meitenes ķeras pie “smagās artilērijas” – uzacu formas šabloniem un uzacu zīmuļa.

Abām “Radio Trio” dalībniecēm tiek uzklāta arī izteiksmīga lūpu krāsa. Katrīnai Annai – “Douglas Make – Up Smart Shine Lipstick” tumši sarkanā krāsā, bet Gabriēlai “Douglas Make – Up Lipstick Matte” sārtā tonī.

Savukārt lieliska grima noslēgumam tiek uzklāts vaigu sārtums.

“Es kā profesionāls komentētājs varu teikt, ka neko skaistāku es neesmu redzējusi. Un sēdēt starp jums abām ir vispār gods,” par paveikto darbiņu saka Madara.

Lai uzzinātu vairāk par produktiem, ko grima izaicinājumā izmantoja Santa un Emīlija, dodies uz “X Faktors Douglas Make Up zonu“.

Savukārt, lai novērtētu, kurai izdevies labākais “make-up”, dodies uz “Facebook.com/skatieslatvija“, meklē attēlu ar abu meiteņu grima pārvērtībām un balso, kurai no skaistuma blogerēm veicies labāk.

Katrs komentāra autors piedalās izlozē par balvu no “Douglas”. Pārsteigumu no “Douglas” saņems arī viena no izaicinājuma dalībniecēm, tātad šonedēļ – Gabriēla vai Katrīna Anna.

0 Komentāru