“Douglas Make Up Zona 2017” – Meitenes no “Koukie band” nonāk skaistuma meistara “nagos” un iegūst neparastu grimu! iesaka douglas!

0 Komentāru
“Douglas Make Up Zona 2017” – Meitenes no “Koukie band” nonāk skaistuma meistara “nagos” un iegūst neparastu grimu!

“X Faktora” dalībnieces, grupas “Koukie band” meitenes Annemarija un Karīna, piekrita “Douglas” izaicinājumam – atkāpties soli no ikdienas ierastā grima un ļauties retro stiliņam un mirdzošajam stilam!

Annemarija kļūst par retro dāmu!

Annemarija piekrita retro stila grimam. Tajā ir ļoti svarīgas lūpas, un zināms, ka sarkana lūpu krāsa cauri laikiem saglabājusi kulta statusu, kļūstot par elegances klasiku un ieņemot obligātu vietu katras dāmas kosmētikas krājumā. Tā arī šoreiz būs neatņemama retro stila make-up pazīme.

Tāpat arī izteiksmīgas skropstas – pat tās sievietes, kas pieturās pie minimālistiska make-up, neizlaiž skropstu tušas uzklāšanu no rīta. Annemarijas grimam tiek izmantota “Douglas Exception Mascara” skropstu tuša.

INTERESANTI!

“Douglas” eksperti kā izcilu skropstu piemēru min aktrisi Odriju Hepbernu. Viņa visus apbūra ar savu ”bembija” skatienu – runā, ka pēc skropstu tušas uzklāšanas viņa atdalīja katru skropstu ar matadatu. Vēlāk modele Tvigija ienesa modē garas un pilnīgas apakšējās skropstas, kas rada nedaudz skumju skatienu. Secinājums: pilnīgas skropstas – garākas vai īsākas, vienmēr ir modē! Tam piekrīt arī Annemarija, kura tādas ieguva retro grima ietvaros!

Tāpat Anemarijas grimam tiek izmantots acu laineris “Douglas Make-up precies eyeliner”. Skaistuma eksperti zina stāstīt, ka pirmie acu laineri parādījās vairāk nekā pirms 12 tūkstoiem gadu Senajā Ēģiptē! Popularitāti Eiropā un Amerikā acu laineri ieguva tikai 20.gs. 20.gados kopā ar skatuves, kino un fotogrāfijas mākslas uzplaukumu. Smalka līnija uz augšējā plakstiņa, izstiepta kaķacs vai biezs un izteiksmīgs zīmējums. Lai arī kāda tā būtu – melnā līnija uz augšējā plakstiņa izceļ acis, padara skatienu koķetu un ir piemērota gan vakara, gan dienas grimam!

Karīna “pielaiko” trendīgo mirdzošo grimu!

Karīna savukārt piekrita izgaismojošajam grimam – lūpas tiek krāsotas maigākas, bet vaigu kauli gan tiek izgaismoti pamatīgi! Tāpat mirdzēs arī acis!

Izgaismošana šosezon ir ļoti aktuāla, un viens no produktiem, ko var izmantot, lai iegūtu perfektu rezultātu ir “Douglas MY GLOW PALETTE”, iesaka skaistuma eksperti.

PADOMS!

Izgaismošana iet roku rokā ar ieēnošu, kas kopā padara seju 3-dimensionālāku, izceļ tavus unikālās iezīmes un spēj pat nedaudz koriģēt sejas vaibstus.

Pat ja tu neesi konturēšanas piekritēja, nedaudz izgaismojoša līdzekļa uz vaigu kauliem nekad nebūs par daudz!

Viegls spīdums uz vaigu kaulu augšējās daļas atsvaidzinās visu seju, liks skatienam mirdzēt un padarīs kopējo izskatu svaigu. Tieši šīs īpašības ir iemesls, kāpēc vaigu kaulu izgaismošana būs vienmēr aktuāls make-up trends.

Metāliskas acu ēnas. Šosezon tiek likts mazāks uzsvars uz kādu konkrētu acu ēnu krāsu, un vairāk uz to tekstūru, ieceļot topa augšgalā metālisko efektu. Karīnai tiek izmantotas “Douglas SHADE IN A PEN” ēnas. Vizāžisti iesaka – droši izmanto to uz visa plakstiņa kustīgās daļas vai tikai acs iekšējā kaktiņā kā mirdzošu akcentu!

Skaties FOTO, kā meitenes piedzīvoja pārvērtības!

0 Komentāru