“Douglas Make Up Zona 2017” – Latvisko “Tautumeitu” pārtapšana rudens ballīšu karalienēs! piedāvā Douglas

0 Komentāru

“X Faktora” grupas “Tautumeitas” dalībnieces Laura un Aurēlija “Douglas” grima speciālistes Santas rokās pārtop par daiļavām, kas gatavas mesties iekšā rudens ballītē!

Santa “Douglas” make-up speciāliste “Tautumeitai” Laurai parāda, kā ātri sagatavot grimu negaidītai vakara ballītei, bet Aurēlijai uzklāj spilgtu un rudenīgu make-up. “Nebaidies eksperimentēt un izkrāsot rudeni,” iedrošina Santa.

Laurai tiek klāts grims, kuru īsumā var raksturot – “ātra sagatavošanās ballītei”. Sākumā tiek klāts tonālais krēms ar 12 stundu noturību – Douglas Make-up 12H Foundation . Tāpat tiek izmantots melns acu zīmulis ar aplikatoru Douglas Make-up Charming Eyes, acu ēnas ar mirdzumu Douglas Make-up Shade In A Pen un kuplinoša skropstu tuša Douglas Make-up Volume Obsession Mascara. Savukārt uz vaigiem tiek klāts koraļļu krāsas vaigu sārtums Douglas Make-up Powder Blush, bet uz lūpas tiek krāsotas rozā ar Douglas Make-up Heaven Lipstick!

Savukārt Aurēlijas grimā tiek izmantotas rudenī populārās krāsas – zaļa un violeta. Sākumā tiek klāts vieglas konsistences tonālais krēms Douglas Make-up Ultralight Foundation, pēc tam grimu fiksē ar matējošu pūderi Douglas Make-up Mattifying Powder. “Lai izceltu acu krāsu, augšējā skropstu līniju tiek klāts zaļš acu zīmulis – Douglas Make-up Eye Pencil – un zaļas acu ēnas. Apakšā – violets acu zīmulis, kas arī tiek fiksēts ar ēnām Douglas Make-up Eyeshadow Mono Nude Mate. Apjomam – skropstu tuša zilā krāsā Douglas Make-up Exception Mascara. Vaigiem – rozā vaigu sārtums, ko var droši likt daudz. Modē tagad ir bagātīgs vaigu sārtums – pa visu vaigu līdz par deniņiem. Un vēl klāt rozā lūpukrāsa ar spīdumu –Douglas Make-up Plump + Fresh Lipgloss,” komentē grima speciāliste Santa.

0 Komentāru