Izskatās vienkārši fenomenāli! “Baritonu” puiši pieņem izaicinājumu uzkrāsot “X Faktora” meitenes Piedāvā "Douglas"

4 komentāri

Šonedēļ “X Faktors Douglas Make-Up zonā” savas iemaņas skaistumkopšanā pārbaudīs lieliskie un atraktīvie puiši no grupas “Baritoni” – Mārtiņš Strods un Normunds Litovnieks.

Viņi pieņēmuši “Douglas” izaicinājumu “Puišu Make-Up padomi”. Izaicinājuma nosacījumi vienkārši – puišiem jārada grims “X Faktora” meitenēm Signijai Līgai Taraņenko un Patrīcijai Spalei no grupas “Carnelian”.

“Lieki piebilst, ka man un Normundam absolūti nav sajēgas par to, kas ir kosmētika un kā to uzlikt,” pirms izaicinājuma saka Mārtiņš.

Lai vai kā, – abi puiši drosmīgi ķeras klāt uzdotajam un sāk ar pamatu, uzklājot meitenēm “Douglas Make – Up No Transfer” tonālo krēmu.

Kad tonālais krēms uzlikts un nofiksēts, Mārtiņš nolēmis izdaiļot Patrīcijas grimu ar rozīgu “Douglas Make – Up Plump & Gloss”  lūpu spīdumu. Jāsaka, viņš gan nav līdz galam pārliecināts par savām prasmēm un jokojot jautā: “Vai zobi arī jākrāso?”

Saskaņotam grimam Mārtiņš izvēlējies uzlikt Patrīcijai acu ēnas rozīgos toņos un izcelt acis ar “Douglas Make – Up Volume Obsession” skropstu tušu. Šeit gan atkal jāpiebilst – “Baritonu” puisis nedaudz apmulst un nezina, kā pareizi uzklāt skropstu tušu.

Nedaudz veiksmīgāk sokas Normundam. Viņš paspējis uzklāt Signijai Līgai gan tonālo krēmu, gan pūderi un izvēlas izcelt Signijas Līgas acis ar drosmīgi tumšu “Douglas Make – Up Eyeshadow Mono” acu ēnu toni, bet lūpas iekrāso maigi rozā tonī.

Tikmēr Mārtiņš nolēmis iezīmēt Patrīcijas uzacis. Viņam gan palīgā nāk “Douglas Make – Up All About Brow Palette” uzacu veidošanas komplekts, kurā iekļautas kontūras.

“Es teiktu, ka Mārtiņam sanāk ļoti pavirši,” tik skarbi sava kolēģa paveikto komentē Normunds.

Pats Mārtiņš noslēgumā gan cenšos atspēkoties: “Es centos! Ja godīgi, es apbrīnoju meitenes, ka viņas var sazīmēt sev uzacis vai nesataisīt milzīgu pleķi vienā vai otrā pusē.”

Lai uzzinātu vairāk par produktiem, kas grima izaicinājumā tika izmantoti Patrīcijai un Signijai Līgai, dodies uz “X Faktors Douglas Make-Up zonu“.

Savukārt, lai novērtētu, kuram no puišiem izdevies labākais “make-up”, dodies uz “Facebook.com/skatieslatvija“, meklē attēlu ar abu meiteņu grima pārvērtībām un balso, kuram no puišiem veicies labāk.

Katrs komentāra autors piedalās izlozē par balvu no “Douglas”. Pārsteigumu no “Douglas” saņems arī viena no izaicinājuma dalībniecēm, tātad šonedēļ – Patrīcija vai Signijai Līga.

4 komentāri