2 komentāri

Drosmīgās, skaistās un harizmātiskās Beatrise un Gita no grupas “Hypnotic”, kas piedalās talantu šovā “X faktors”, piekritušas “Douglas” skaistuma skolas izaicinājumam – meitenes tiek sapucētas katrā savā stilā, un rezultāts ir tiešām pārsteidzošs.

Lai sapucētu Beatrisi un Gitu, “Douglas” skaistuma konsultante Laima izmanto vairākus “Douglas” jaunumus, tostarp arī multifunkcionālus produktus, kas ietaupa ne tikai vietu kosmētikas maciņā, bet arī laiku, ko veltīt kosmētikas uzklāšanai, jo ir ļoti viegli izmantojami.

Beatrise šoreiz piekrita make-up, kurā akcents tiek likts uz acīm, radot tā dēvēto “kaķacs” efektu. “Uz acīm klāsim laineri “Douglas make-up CAT EYES EYELINER“, bet lūpas krāsosim nedaudz sārtas,” stāsta Beatrise.

Runājot par kosmētikas uzklāšanas knifiņiem, “Douglas” skaistuma konsultante, saka – “galvenais ir nepārvilkt pārāk garu līniju – tas izskatās pārāk dramatiski”.

Lai izceltu Beatrises skaistumu, Laima izmanto jaunu “Douglas” produktu “Douglas Make – Up Gold Paradise Duo Eyeshadow & Liner“. Vienā galā tam ir mirdzošas ēnas ziloņkaula tonī, bet otrā – melns acu zīmulis. Savukārt, lūpas tiek klāti maigi sarkanīgas, lai vairāk izceltu acis. Tām tiek izmantots vēl kāds jauns produkts “Blush and Lips” – lūpu sārtums ar vieglu un porainu tekstūru. “To var likt gan uz lūpām, gan arī lietot kā izgaismotāju, klājot uz vaigu kauliem un virs augšlūpas,” stāsta “Douglas” skaistuma konsultante Laima.

Skaties rezultātu! Beatrises skatiens pārvēršas “kaķacīs”!

Savukārt, klājot make-up Gitai, “Douglas” skaistuma speciāliste koncentrēsies tieši uz sejas mirdzumu – acis krāsos neitrālas un arī lūpas – pavisam nedaudz, taču uz sejas būs bagātīgi uzklāts mirdzums. Lai to paveiktu, skaistuma konsultante bagātīgi klāj produktu “Douglas Make-Up My Glow Palette“, kam ir dažādi toņi sejai – gan bronzeris, gan izgaismotājs, gan vaigu sārtums.

“Tos var izmantot jebkurš cilvēks – ar jebkuru ādas toni, turklāt dažādos var klāt arī vairākās kārtās. Izgaismotāju ir svarīgi likt uz vaigu kauliem, uz deguna, virs lūpas un virs uzacs, kā arī zem uzacs,” knifiņus atklāj Laima.

Skaties rezultātu! Gita uzmirdz burtiskā nozīmē!

Ieskaties aizraujošajā skaistuma pārvērtību procesā!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl