Komentāri

Šonedēļ “X Faktors Douglas Make-Up zonā” ieradušās daiļās šova dalībnieces no grupas “Carnelian” Signija un Patrīcija. Lai gan grupa nule kā izbalsota no šova, abas meitenes ir gatavas pieņemt drosmīgu izaicinājumu no “Douglas” un pārbaudīt, vai spēj uzkrāsot sev skatuves grimu bez spoguļa palīdzības.

Izaicinājums tik tiešām sarežģīts, kā nekā spogulis ir neatņemama sastāvdaļa perfekta grima radīšanai.

“Man ir bail… Es vienmēr biju sapņojusi uzkrāsoties bez spoguļa,” pirms paša izaicinājuma sākuma atzīst Patrīcija.

Abas meitenes drosmīgi ķeras klāt izaicinājumam un sāk ar pašu pamatu, uzklājot sejas ādai “Douglas Make – Up Prime & Care Mattifying” krēma bāzi. Nekas sarežģīts!

Pēcāk Patrīcija nolemj uzklāt “Douglas Make – Up Eyeshadow Mono” acu ēnas. Jāpiebilst gan, ka tiek izvēlēti toņi, par kuru saderību Patrīcijai nav ne mazākas nojausmas.

Tikmēr Signija izvēlas nedaudz savādāku metodi – viņa uz acu plakstiņiem uzklāj gaišas acu ēnas, bet tā vietā, lai izmantotu otiņu, viņa izmanto pirkstus.

Nedaudz sarežģītāk izvēršas tonālā krēma uzklāšana. “Pietrūkst tas spogulis. Ak Dievs! Šī noteikti ir visbriesmīgākā lieta,” saka Patrīcija un nolemj izmantot Signijas metodi – vispirms uzklāt tonālo krēmu uz rokas, tad uz sejas ādas.

Tālāk seko viens no sarežģītākajiem uzdevumiem – uzacu iezīmēšana ar “Douglas Make – Up Eyebrow Styler” zīmuli. Bet perfektam noslēgumam “Carnelian” meitenes izvēlas “Douglas Make – Up Plump & Gloss” lūpu spīdumu maigo rozīgā tonī.

Lai vai cik sarežģīti neklājās, izaicinājuma beigās ieskatoties spogulī, meitenes atzīst – neizskatās nemaz tik traki!

Lai uzzinātu vairāk par produktiem, kas grima izaicinājumā tika izmantoti Patrīcijai un Signijai, dodies uz “X Faktors Douglas Make-Up zonu“.

Savukārt, lai novērtētu, kurai izdevies labākais “make-up”, dodies uz “Facebook.com/skatieslatvija“, meklē attēlu ar abu meiteņu grima pārvērtībām un balso, kurai veicies labāk.

Katrs komentāra autors piedalās izlozē par balvu no “Douglas”. Pārsteigumu no “Douglas” saņems arī viena no izaicinājuma dalībniecēm, tātad šonedēļ – Patrīcija vai Signijai.