Adrianas Miglānes un Līgas Rīderes grima padomi šoruden noderēs “vēsām” blondīnēm un košām brunetēm! iesaka douglas!

0 Komentāru

“Šoruden ar krāsām uz acīm un lūpām drīkst un pat vajag spēlēties, mirdzums ir šīs sezonas vārds!” “X Faktora” “Douglas” make-up zonā stāsta skaistuma konsultante Laima. Šīs sezonas tendences tiek iedzīvinātas arī “X Faktora” dalībnieču Adrianas Miglānes un Līgas Rīderes grimā.

Adrianas grims – iedvesma visām “vēsajām” blondīnēm!

Adrianas grimā “Douglas” meistare vēlas izmantot košas krāsas, kas izskatīsies harmoniski visām blondīnēm! Runa ir par ziemas un rudens tipa grimu ar zilām ēnām un zelta akcentu.

Meistare Laima Adrianas acu grimam izmanto daudzfunkcionālo paleti “Douglas Star palete” , kurai ir zilie toņi un pustoņi, kas ideāli kombinējami kopā. “Acu kaktiņš būs tumši zils, acs plakstiņš – spilgti zils, bet pie acs kaktiņa iekšējā pusē būs zelta klājums,” komentē skaistuma meistare.

Lai izveidotu zelta krāsas acu kaktiņu, tiek izmantots highliter no “Douglas My Glow Palette“, un triks ir tāds, ka to var izmantot, gan sejas izgaismošanai, gan arī – acīm!

Tā kā 2017. un 2018. gada rudens un ziemas sezonā jo īpaši modīgi ir izcelt īpaši izcelt apakšējo skropstu līniju, bez tā neiztiek arī Adriana. Īpaši garām skropstām tiek izmantota tuša “Douglas Exception Mascara“. Rezultāts ir tiešām ziemīgs, košs, taču tajā pašā laikā – harmonisks!

Koši sarkanas lūpas – brunetes Līgas grima galvenais ierocis!

Līgai tiek klāts make-up ar divu toņu lūpukrāsu, bet acis tādēļ tiek krāsotas daudz mierīgākas, taču ar mirdzumu!

Lai panāktu tik efektīgas lūpas, kā harizmātiskajai Līgai, lūpām tiek izmantotas divas lūpukrāsās – viena tumšāka un matēta, kas paredzēta vairāk ārējiem kaktiņiem – “Douglas Mattisim“, un viena gaišāka un mirdzoša – lūpu vidusdaļai – “Douglas Lipstick Shine”! Efekts tiešām ir satriecošs! Līga mirdz un viņas lūpas arī!
0 Komentāru