Komentāri

Lai arī aizvadītās svētdienas uzstāšanās uz pasaules slavenā mūzikas šova “X Faktors” skatuves dalībniecei Adrianai Miglānei neizvērtās veiksmīga, un viņa atradās ļoti tuvu izbalsošanai, solistes tērps pārsteidza daudzus jo daudzus skatītājus.

Trešajā “X Faktora” tiešraides šovā dalībniece izpildīja dziesmu “Let It Go” no slavenās animācijas filmas “Ledus sirds” (angliski – “Frozen”). Viņas uzstāšanos papildināja pasakains tērps, kas radīja īsteni ziemīgu noskaņu.

Vīziju par pasakaino tēlu Adrianai palīdzēja gūt iepirkšanās centrs “Domina Shopping” un stiliste Jūlija Volkinšteine. Stiliste dziedātājai ieteica vairākas “modes pērles”, kas atrodamas iepirkšanās centrā un kalpoja kā iedvesmas avots tam tērpam, kurā redzējām Adrianu svētdien kāpjam uz skatuves.

Kā viens no iespējamiem variantiem tika piedāvāts elegants un modes pasaulē mūžam aktuālais kombinezons. Taču, lai izceltu Adrianas skatuves tēlu un padarītu to viegli gaisīgu, – gluži kā ziemīgu sniegputeni, stiliste ieteica izvēlēties tilla svārkus, kā arī viegla auduma kleitas zilos toņos un dažādos garumos.

Adrianai veikalā “Baltic Space” piemeklēti brīnišķīgi tilla svārki, gaisīga kleita un apģērba īpašā “odziņa” – puķu rota, ko iespējams izmantot kā jostiņu. Savukārt veikalā “Elche” atrastas sievišķīgas kurpes, kas koptēlu padarīja neaizmirstamu.

Rezultātā – iedvesmojošs un ziemīgi pasakains tēls ar savu stila “odziņu”!