“X Faktors” 2017 – Kā “X Faktora” meitenes posās īpaši jutekliskai fotosesijai

6 komentāri
“X Faktors” 2017 –  Kā “X Faktora” meitenes posās īpaši jutekliskai fotosesijai
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

”X Faktora” meitenes ne tikai labi dzied, bet arī labi izskatās! Lai to pierādītu, Skaties.lv organizēja īpaši juteklisku fotosesiju, kurā dāmas pārtapa par dīvām. Piedāvājam apskatīt pirmos foto.

Uz fotosesiju aicinājām visas meitenes, kuras bija sasniegušas šova ceturtdaļfinālu. Tātad tās bija ”Tautumeitas”, Līga Rīdere, Adriana Miglāne un Alise Haijima.

Ierodoties  ”Tirdzniecības Centrs Domina Shopping”, kur noritēja foto sesija, nevarēja nepamanīt, cik ļoti meitenes bija satraukušās. Mazliet biklas un kautrīgas neziņā par to, kā noritēs bildēšana, taču gana drosmīgas, lai nepateiktu nē. Tiklīdz meitenēm tika uzlikts grims un safrizēti mati, foto sesijas stiliste Indra un fotogrāfs Dmitrijs veica savu maģiju, un meitenes atvērās kā puķes.

Protams, katra meitene ar savu raksturiņu un odziņu, bet absolūti valdzinošas un skaistas. Foto sesijas laikā, protams, neiztika bez kurioziem.

Meitenes atzina, ka bijušas tik ļoti satraukušās, ka sirds situsies kā neprātīga. Bija čīkstēšana, ka kājas neesot tādas, kā gribētos, uz ko stiliste Indra ironiski atbildēja: ”Tādas kājas kā tev, puse Latvijas gribētu!”

Dažbrīd fotogrāfs bija tik ļoti bija aizgrābts ar meiteņu bildēšanu, ka stiliste Indra dzēlīgi izmeta: ”Hei, Dmitrij, tu tur neesi aizrāvies?” Bet, šķiet, ka visiem viss patika, un beigu beigās – tas ir apbrīnojami, cik patiesībā maz nepieciešams, lai meitenes pārvērstos par neatvairāmām būtnēm.

Skaties.lv piedāvā ieskatīties meiteņu gatavošanās procesā, taču te vari apskatīt foto sesijas gala rezultātu, kas, kā mēs latvieši sakām, ir ”WOW”!

6 komentāri