“X Faktors” 2017 – Kā talantīgā Līga Rīdere iedvesmojās savam svētdienas skatuves tēlam. iesaka domina!

6 komentāri

Pirms kāpšanas uz lielās “X Faktora” skatuves daudzsološā dalībniece 25+ grupā Līga Rīdere iedvesmu smeļas “Dominā”, un viņai palīdz profesionāla stiliste Laura! Lai dāmas neieslīgtu pārāk lielā nopietnībā, viņām talkā nāk arī komiķis Rūdolfs Kugrēns! 

“Talants ir no dabas, apģērbs – no “Dominas”!” savu pārliecību pauž Rūdolfs!

Pirms došanās smelties iedvesmu savas nākamās uzstāšanās reizes skatuves tēlam, Līga un Laura burtiskā nozīmē “iesildās” “Sportland” veikalā, un komiķim Rūdolfam atliek vien secināt – ja nu gadījumā visi striķi plīst, lai nu kas, bet kustēties Līgai sanāk pat ļoti labi! Taču drīz vien Rūdolfam nākas atzīt – arī dzied Līga lieliski. Proti, jaunā dziedātāja, staigājot pa “Domina”, pie sevis dungo “Astro’n’out” dziesmu, un līdz ar to arī galvenais uzdevums top skaidrs! Domājot par savu skatuves apģērbu, Līgai būs jāizskatās atbilstoši šīs dziesmas vēstījumam!

Trijotne aplūko daudz un dažādus apģērbus, kas piestāvētu Līgas svētdienas tēlam, un galu galā – fināla iedvesmas tērpi tiek atrasti! Tā ir kupla, 50. gadu stila kleita ar īsu, šogad ļoti aktuālu ādas jaciņu! Perfekta kombinācija! Turpat tiek atrastas arī sarkanas kurpes – akcentam! Kā arī drīz vien stiliste Laura “nomedī” pieskaņotus auskarus plašajā aksesuāru izvēles klāstā! Perfekts “šopings”!

To apliecina arī nejauši satiktu garāmgājēju vērtējums – vidēji tas ir 8 balles no 10! Ļoti labi!

6 komentāri