“X Faktors” 2017 – Kā Adriana Miglāne gatavojās tiešraidei un iedvesmojās no ikoniskās solistes Britnijas Spīrsas

7 komentāri

Gatavojoties nākamajai pasaules slavenā šova “X Faktors” tiešraidei, daudzsološā un talantīgā šova dalībniece Adriana Miglāne dodas meklēt iedvesmu uz iepirkšanās centru “Domina Shopping”.

Šoreiz “modes pērļu” medībās viņai padomus sniedz stiliste Jūlija Volkinšteina, taču komiķis Rūdolfs Kugrēns abām dāmām palīdz iedvesmas meklējumos rast jestrāku noskaņu.

Svētdienas tiešraidē Adriana gatavojas dziedāt pasaules slavenās solistes Britnijas Spīrsas hitu “Hit Me Baby One More Time”, tādēļ komiķis Rūdolfs nevilcinoties iesaka “X Faktora” zvaigznei veidot Spīrsas ikonisko skolnieces tēlu, kāds redzams dziesmas video klipā.

Talants no dabas, bet stils no “Dominas”! Adriana iedvesmojas no pasaules slavenās Britnijas Spīrsas un ar jaunākajiem trendiem rod vīziju skatuves tēlam!

Adrianai stilistes un komiķa pavadībā izdodas atrast perfektu tērpu, kas rada vīziju par skatuves tēlu, kādā skatītāji, pavisam iespējams, varētu redzēt solisti svētdien kāpjam uz skatuves.

Adrianai veikalā “Reserved” tiek atrasts rūtains sarafāns, un izrādās, – tieši tas ir šī brīža visaktuālākais trends modes pasaulē. Turpat tiek piemeklēts pieskaņots bodijs. Lai tēlu padarītu spilgtāku, stiliste to papildina ar košu bereti no veikala “Parfois” un brošām, kas atrodamas veikalā “Orange”. Savukārt no plašā apavu piedāvājuma klāsta veikalā “Este” Adrianai tiek piedāvāti samta zābaki. Rezultātā – satriecošs skatuves tēls un īsts amerikāņu skolnieces šiks!

7 komentāri