”Skatoties uz šo tērpu, man vairs nav rudenīga garastāvokļa!” Rūdolfs Kugrēns palīdz apģērbties ”X Faktora” zvaigznēm

0 Komentāru

Šajā laikā, kad simtgades lielās svinības nomaina Ziemassvētku gaidas, komiķis Rūdolfs Kugrēns nesēž mājās, rokas krustām salicis, bet dodas uz tirdzniecības centru ”Domina Shopping”, kur satiekas ar šova ”X Faktors” zvaigznēm. Lai atrastu piemērotu tērpu piektās tiešraides raidījuma dalībniekiem, Rūdolfam talkā nāk profesionāla stiliste Jūlija Volkšteine.

“Talants no dabas, apģērbs no Dominas” – ar šo saukli kabatā, pārvērtību vadītājs Rūdolfs Kugrēns tiekas ar grupas ”Carnelian” dalībniecēm Patrīciju Spali un Kristiju Čipenu. Meitenes atklāj, ka bez dziedāšanas viņu talants vēl ir mūzikas instrumentu spēlēšana. Tamdēļ komiķis Rūdolfs Kugrēns meitenes uzaicina uz veikalu ”Maxima XXX”, kur dāmām jāatrod kas līdzīgs kādam mūzikas instrumentam. Meitenes atļaujas izpausties un vīriešu kurpju pāris pārtop par šķīvi, bet alumīnija katls par bungām.

Stiliste Jūlija tērpu Patrīcijai jau bija noskatījusi pirms tam. Īss, melns, piegulošs topiņš un tikpat apspīlēti, spīdīgi un krāšņi pusgarie svārki piešķir ”X Faktora” dalībniecei nedaudz roķīgu tēlu! Tikmēr Kristijai stiliste vēlas atrast ko spīdīgāku. Apspīlēta sudraba gliteru kleita šajā gadījumā izrādās īstais modes trends.

Meiteņu tēliem tiek pieskaņoti arī apavi. Šo uzdevumu stiliste šoreiz atļauj paveikt Rūdolfam, kurš ar lielāko prieku meitenēm piedāvā kurpes, kas nedaudz atgādina pandas lācīšus, taču beigās kopīgiem spēkiem tiek nolemts, ka šova dalībniecēm šajos apavos būs par karstu.

Tamdēļ Patrīcijas roķīgajam tēlam tiek pieskaņoti melni, spīdīgi zābaciņi ar sudraba zvaigznītēm uz sāniem, taču Kristijas spīdīgajam, svētku tēlam glaunas, sievišķīgas, klasiskas melnās augstpapēžu kurpītes ar sudraba siksniņu.

Ar pirmo uzdevumu, apaviem, Rūdolfs veiksmīgi tika galā, tamdēļ stiliste Jūlija komiķi izaicina vēlreiz – pieskaņot dāmām arī aksesuārus.

Meitenes tika saģērbtas šādos tirdzniecības centra ”Domina Shopping” veikalos: Patrīcijas roķīgais topiņš un svārki no veikala ”Guess”, Kristijas gliteru kleita no veikala ”Denim Dream”, apavus abas dāmas pielaikoja veikalā ”Eiropas apavi”, bet aksesuārus pieskaņoja veikalā ”Monton”!

Talants no dabas, apģērbs no Dominas – vairāk par ”Domina Shopping” piedāvājumiem meklē šeit!

0 Komentāru