Sieviešu bikses pārtop vīriešu cepurē – Salceviča ierāda Kugrēnam noderīgāko ”life hack”!

5 komentāri

Nemanot piezagusies jau sestā šova ”X faktors” tiešraide, kas nozīmē, ka arī komiķis Rūdolfs Kugrēns īsi pirms šīs tiešraides dodas uz tirdzniecības centru ”Domina Shopping”, lai kopā ar profesionāliem stilistiem saģērbtu dalībniekus. Šoreiz kārta baltkrievietei Kattie un latviešu bāleliņam – Didzim Melderim.

Lai pārbaudītu, kādi ir abu dalībnieku talanti bez dziedāšana, Rūdolfs viņu aizved uz veikalu ”Sportland”, kur tiek pierādīta ne tikai dziedātājas Kattie latviešu valodas prasme, bet arī šķīvīšu mešanas spēja. Pēc kārtīgām aktivitātēm dalībnieki ir gatavi satikties ar stilistēm.

Stiliste Indra Salceviča sākumā no Kattie noskaidro, kāda būs viņas izpildītā dziesma šonedēļ. Šoreiz tā būs no amerikāņu dziedātājas Arianas Grandes repertuāra. Taujāta, kā Kattie vēlētos izskatīties izpildot šo dziesmu, meitene nešaubīgi atbild, ka vēlās ko spīdīgu!

Jau ieejot pirmajā veikalā stiliste Indra Salceviča atrod Kattie piemērotu topiņu gaiši rozā krāsā. Indra vēlas atrast šim topiņam arī pieskaņotas kurpes, bet to izdarīt ir pagrūtāk, jo meitenes kājas izmērs ir patiešām mazs – 35! Bet Indrai tas izdodas un ar lielām gavilēm kurpju veikalā Kattie tiek pie skaistām augstpapēžu kurpēm pasteļu toņos.

Tikmēr stiliste Laura Lauzniece mēģina saģērbt šova dalībnieku Didzi Melderi. Uzzinot, ka viņa šīs nedēļas izpildītā dziesma ir Imanta Kalniņa ”Es šodien jūku prātā”, stilista pienākumus Laura uztic Rūdolfam, kurš momentāni tam arī piekrīt!

Rūdolfs Didzim piemeklē klasisku kreklu un žaketi, Laura šiem apģērbu gabaliem pieskaņo melnu hūti! Tikmēr Indra jau ir atradusi pusgarus spīdīgus svārkus Kattie. Sudrabkrāsas fliteri kopā ar gaiši rozā krāsu un atbilstošu jostu un Kattie tēls ir gatavs.

Tikmēr Rūdolfs Didzim atrod bikses bordo krāsā, ko Laura īpaši izceļ, jo tas ir 2018. gada lielākais modes trends vīriešu pasaulē. Tiek pieskaņoti atbilstoši apavi un arī Didža Meldera tēls ir gatavs.

Kattie tika saģērbta šādos tirdzniecības centra ”Domina Shopping” veikalos: topiņš ”Colleseum”, kurpes no veikala ”Baletti”, svārkus, kaklarotu un auskarus veikalā ”Lindex”, bet Didža Meldera tēls tika izveidots: krekls, žakete, cepure, apavi no veikala ”Pierre Cardin” un bikses no veikala ”City”!

Talants no dabas, apģērbs no Dominas – vairāk par ”Domina Shopping” piedāvājumiem meklē šeit!
5 komentāri