”Mēs esam ekspresīvas, izmisušas un nesaprotam, kas notiek!” Ceturtajai ”X faktors” tiešraidei pošas ”Radio Trio” meitenes

0 Komentāru

Pateicoties šovam ”X faktors”, šis rudens ir patiešām notikumiem bagāts un spraigs! Tuvojoties tā ceturtajai tiešraidei, satraukti ir ne tikai paši dalībnieki, bet arī viņu mentori, kuri visiem jaunajiem censoņiem norāda, ka uz skatuves tikpat svarīga, cik prasme dziedāt, ir arī vizuālais tēls. Par to parūpējās ”Domina Shopping” un profesionālā stiliste Laura Lauziniece, kuras “nagos” šonedēļ nokļuvušas grupas ”Radio Trio” dalībnieces.

Profesionālā stiliste Laura meitenēm palūdza uzzīmēt zīmējumu, kas katrai no meitenēm īsti ir ”Radio Trio”. Meitenes izpaudās, kā nu kurā. Bet tomēr visu meiteņu zīmējumos bija kopīga iezīme- tā ir komanda. Tā kā stiliste Laura veiksmīgi pārliecinājās, ka šova dalībniecēm ”talants ir no dabas – viņām jāpiemeklē apģērbs no Domina”.

Meitenes šova ceturtajai tiešraidei izvēlējušās dziesmu no grupas ”Menuets” – ”Bimini”. Stiliste Laura šova dalībnieces uz skatuves, izpildot šo dziesmu, iztēlojas puķainās, garās kleitās. Pie šādas kleitas tika Gabriēla.

Madarai stiliste izvēlējās brūnu ādas imitācijas kleitu, kas šajā sezonā esot hits. Un to pieskaņoja arī Intara izteikumam, ka nepieciešams dekoltē. Savukārt citā veikalā tiek atrasta kleita arī Katrīnai, kurā dominē zelts. Kopumā meitenes tiek saģērbtas brūnos toņos, klāt pieskaņojot zelta krāsas apavus!

Kā uzsver stiliste – sievietes bez aksesuāriem, nav sievietes. Tamdēļ visām meitenēm tiek piemeklēti atbilstoši aksesuāri.

Stiliste Laura apģērbu meitenēm atrada tirdzniecības centrā ”Domina Shopping”. Gabriēlas un Madaras kleitu, kā arī jostu veikalā ”Apranga”, bet Katrīnas kleitu, jostu un visu meiteņu aksesuārus veikalā ”Lindex”. Visām dāmām kurpes no veikala ”Danija”.

0 Komentāru