Komentāri

Kārtējam lieliskajam uznācienam gatavojas viens no šīs “X Faktora” sezonas skaļākajiem vārdiem  – grupa “Tautumeitas”. Šī apvienība neliek vilties ik nedēļu. Viņu uzstāšanos raksturo lielisks dziesmu izpildījums un līdz pēdējām niansēm izkopts moderni tautiskais skatuves tēls.

Šonedēļ “Tautumeitas” uzstāsies ar diviem priekšnesumiem, izpildot grupas “Instrumenti” dziesmu “Zemeslode” un pasaules slavenā solista Stings dziesmu “Desert Rose”.

Lai gūtu jaunas stila dvesmas un vīziju svētdienas šova skatuves tēlam, grupas dalībnieces Laura Marta Arāja un Ilona Dzērve stilistes pavadībā devā uz iepirkšanās centru “Domina Shopping”, kur atrodamas dažādākās un aktuālākās šīs sezonas “modes pērles”.

Stiliste Laura Lauziniece abām grupas dalībniecēm izvēlējusies veidot grupai jau ierasto – tautisko tēlu, taču papildina to ar moderniem akcentiem.

Festivāls ziemas vidū – iedvesma dziesmas “Zemeslode” tēlam!

Stiliste iesaka izvēlēties kuplus, maigi rozā tilla svārkus un papildināt koptēlu ar T kreklu, stilīgām kedām un izteiksmīgu galvasrotu. Rezultātā – gaisīgs un moderni tautisks tēls. Šāds stila salikums spēj radīt festivāla sajūtas pat ziemas vidū un piestāv ne vien “Tautumeitas” dalībniecei Laurai, bet arī dziesmai “Zemeslode”.

Laurai veikalā “Paviljons” piemeklēti tilla svārki un T krekls ar apdruku, veikalā “Lindex” atrasta īpašā stila odziņa – matu rota, savukārt “4F” piemeklētas stilīgas kedas.

Mežģīnes un sarkanā krāsa – Ilona skatuves tēla vīziju rod šīs sezonas modes aktualitātēs!

Lai sagatavotos dziesmas “Desert Rose” izpildījumam, stiliste Laura iesaka izvēlēties šīs sezonas aktuālākos trendus, – mežģīnes un sarkano krāsu. Rezultātā Ilonu stila pārvērtībās ieskāva melnās krāsas roks un karstasinīgas mežģīnes, – īsteni košs tēls!

Ilonai veikalā “NewYorker” tika piemeklēti melni tilla svārki un sarkana kleita, kas stila pārvērtībās pārtapa par elegantu tērpa augšdaļu. Veikalā “Baltic Space” atrasta izteiksmīga matu rota, bet veikalā “Elche” zābaki, kas koptēlam piešķir nelielu roka pieskaņu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl