Klasika un rokenrols! Grupas ”Baritoni” dalībieki pošas trešajai šova ”X Faktors” tiešraidei

0 Komentāru

Šonedēļ šova “X Faktors” dalībnieki piedzīvos jau trešo tiešraides raidījumu. Lai tam sagatavotos, nepietiek tikai ar muzikālajiem treniņiem un mēģinājumiem savu mentoru pavadībā, nepieciešams arī labi justies un izskatīties uz lielās šova skatuves! Šajā nedēļā tirdzniecības centra ”Domina Shopping” telpās tiekas grupas ”Baritoni” dalībnieki, kuri profesionāla stilista rokās tiks saposti savam priekšnesumam.

”Talants no dabas, apģērbs no Dominas” – ar šo saukli kabatā, pārvērtību vadītājs Rūdolfs Kugrēns tiekas ar grupas ”Baritoni” dalībniekiem pie tirdzniecības centra ”Domina Shopping” ieejas. Tur pašlaik, par godu Latvijas simtgadei, lepni izstādīta Latvijas labākā boksera – Maira Brieža lielformāta roku skulptūra.

Šajā svētdiena grupa ”Baritoni” uz lielās ”X Faktora” skatuves dziedās mākslinieka Roja Orbisona dziesmu ”Oh, Pretty Woman”. Izdzirdot grupas dalībniekus dziedam šo skaisto klasikas gabalu, Rūdolfam Kugrēnam rodas jautājums, vai puiši šo skaņdarbu izpildīs tieši Aijai Auškāpai, bet mūziķu atbilde bija noraidoša – šoreiz ne. Jokus pie malas, laiks apģērbam!

Profesionālais stilists Arvils Linde uzreiz puišu tēlu uz skatuves redz klasiskā gaismā un abiem puišiem izvēlas uzvalkus. Bet tomēr, redzot gala rezultātu, nākas spriest, ka tomēr mazliet rokenrola nevienu nav nogalinājis, tamdēļ puiši velk nost žaketes un ģērbj kārtīgas melnas ādas jakas.

Apavus stilists iesaka vilkt smagnējus. Tas papildinās tēlu kopā ar melnu ādas jaku, uzvalka biksēm un baltu kreklu. Kā redzams, puiši ir ļoti apmierināti ar stilista veikumu un uzreiz iejūtas savā tēlā, kas ir viens no galvenajiem nosacījumiem, lai grupai priekšnesums izdotos uz visiem simts procentiem.

Rūdolfs Kugrēns vēlas noskaidrot tirdzniecības centra ”Domina Shopping” apmeklētāju vērtējumus par puišu izskatu. Kāds to novērtē uz deviņi, kāds cits uz pieci, taču gala rezultātā vidējā atzīme ir astoņi, kas ir pavisam labs rezultāts, lai iepatiktos šova skatītājiem un klausītājiem!

Apģērbu šova dalībniekiem stilists atrada ”Domina Shopping” veikalos. Bikses, kreklus, kaklasaiti un ādas jakas no veikala ”Apranga”, bet apavus veikalā ”Este”.

0 Komentāru