Kas par daili! Sievišķīgākā un seksīgākā fotosesija “X Faktorā”! Skaties meiteņu foto un balso!

17 komentāri
Kas par daili! Sievišķīgākā un seksīgākā fotosesija “X Faktorā”! Skaties meiteņu foto un balso!
Alise Haijima (Dmitrijs Suļžics/F64)

Uz skatuves mēs jau viņas esam iepazinušas, bet tagad laiks neoficiālajam “X Faktora” saldajam ēdienam – dziedošo talantu šova dāmu sievišķīgā fotosesija.

Uzdevums viņas apģērbt un iedvesmot šoreiz bija stilistei Indrai Salcevičai: “Esmu arī veidojusi kailas fotosesijas, līdz ar to man ir pieredze strādāt ar meitenēm un iedvesmot viņas pārvērtībām kameras priekšā.”

Dāmas, nākot uz fotosesiju, esot bijušas nedaudz sabijušās, kā arī mākusi neziņa par gaidāmo rezultātu. “Liels prieks, kā viņas mums uzticējās, un rezultātā meitenēm pašām, domājams, būs liels pārsteigums par to, kas sanācis. Man personīgi bija pārsteigums, ka meitenes ļāvās pilnīgi kardināliem tēliem un neiebilda. “X Faktora” daiļā dzimuma pārstāves bija īstas modeles,” tā Indra.

Sazinājāmies arī ar dažām no šīs fotosesijas galvenajām varonēm. “Gatavošanās un pati fotografēšanās ļoti patika, bet pēc tās sāku baidīties par sekām un cilvēku komentāriem,” smej grupas “Tautumeitas” dalībniece Ilona.

Viņas kolēģe Laura šajā fotosesijā pārkāpusi pāri pati sev. “Šis bija piedzīvojums un arī liela uzdrīkstēšanās – fotografēties ikoniskajā tēlā “sieviete vīrieša kreklā” nebūt nav vienkārši, pat mulsinoši. Kad vēl, ja ne jaunībā?!”

Alisei Haijimai jau bijusi pieredze šādās fotosesijās, bet tik un tā viss nācis kā pārsteigums: “Nezinājām, kas būs mugurā, kā arī to, kā mūs nogrimēs. Bet kopumā viss izvērtās forši!”

Bildes nudien sanākušas skaistas, tāpēc aicinām tevi nobalsot, kura no “X Faktora” meitenēm fotosesijā ir viskošākā zvaigzne! Uzvarētāja saņems dāvanu karti 100 eiro vērtībā no “T/C Domina Shopping”. Arī aktīvākais balsotājs tiks pie tādas pašas balvas – dāvanu karte 100 eiro vērtībā, tāpēc atbalsti savu favorīti! Balsot vari līdz 8. decembra plkst 12.00, kad paziņosim uzvarētāju. 

Balsojums ir beidzies! Šoreiz uzvarēja Alise Haijima, bet kur no faniem saņems balvu no “T/C Domina Shopping” – ziņosim jau pavisam drīz!

Foto sesijas tapšanā sakām paldies “Lindex“, kas meitenēm dāvināja apakšveļu. Par meiteņu daili rūpējās “Douglas” meistari, bet matu sakārtojuma izveidē paldies sakām “Kollona”. Paldies “T/C Domina Shopping” par apģērbu un telpām.

Te vari apskatīt foto stāstu, kā noritēja “X Faktora” meiteņu fotosesija!

17 komentāri