Komentāri

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Pirms aizvadītās svētdienas šova, stilistes pavadībā uz iepirkšanās centru “Domina Shopping” devās “X Faktora” dalībnieki Edgars Kreilis un Aivo Oskis. Puišu mērķis – atrast piemērotu apģērbu izvēlētajai dziesmai un skatuves tēlam.

Elegance un glamūrs – to savā apģērbā izvēlējās Edgars Kreilis, jo uz skatuves bija iecerējis izpildīt solista Bruno Mars dziesmu”Versace on the floor”.

Modes dizainere solistam ieteica izvēlēties klasisku, elegantu smokingu un papildināt to ar citiem stila elementiem. “Šādu tēlu viegli kombinēt ar klasiskām lietām, – “jaunu operu” izdomāt nevajag,” norādīja stiliste Indra Salceviča.

Edgaram veikalā “Sunset Fashion” atrasts klasisks smokings, tauriņš un krekls, bet veikalā “LLOYD” – pieskaņotas kurpes.

Savukārt šova dalībniekam Aivo Oskim tika izvēlēts pilnīgi pretējs tēls. Veikalā “Reserved” puisim piemeklētas stilīgas bikses, krekls un kurpes, taču veikalā “Lee Cooper” – ādas jaka . Gala rezultātā – īstens roks!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl