1 komentārs

Pasaules slavenā mūzikas šova “X Faktors” dalībnieki nebaidās kāpt uz skatuves un parādīt visai Latvijai savu talantu. Kāpt uz skatuves plašas publikas klātbūtnē palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība par sevi – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”.

Pirms aizvadītās svētdienas šova stilistes Lauras Lauzinieces pavadībā jaunu un spilgtu skatuves tēlu devās meklēt “X Faktora” dalībnieki Līga Rīdere un Lauris Bergmanis.

Īstens roks ar romantisku dvesmu, – to Līgas skatuves tēlam piemeklēja stiliste, jo tieši šāds apģērbu apvienojums vislabāk piestāv solistes izvēlētajai dziesmai – “Guns N’ Roses – Sweet Child O’ Mine”.

Līgai veikalā “X Jeans” atrasta izteiksmīga ādas jaka, kas uz skatuves nepalika nepamanīta, savukārt veikalā “Lindex” piemeklētas stilīgas bikses un romantisks mežģīņu tops, bet veikalā “Danija” – piemēroti apavi. Rezultātā – drosmīgs skatuves tēls, kas apvieno kā roku, tā romantiku!

Arī Laurim Bergmanim izvēlēts romantisks stils. Stiliste puisim veikalā “Pierre Cardin” izvēlējās elegantu cepuri un žaketi, veikalā “Paviljons” piemeklēts īpašs krekls, bet veikalā “Levi’s” – kurpes, kas pieskaņots kreklam.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!