Alisi ieskauj melnās krāsas elegance, bet Arturs ļaujas modernam regejam – tā “X Faktora” talanti posās tiešraidei

0 Komentāru

Aizvadīta kārtējā pasaules slavenā šova “X Faktors” tiešraide. Diemžēl daudzsološajai solistei Alisei Haijimai uzstāšanās neizvērtās veiksmīga. Šova izskaņā viņa atradās uz “izbalsošanas strīpas”, taču pēc atkārtotas uzstāšanās Alise vēlreiz parādīja savu talantu un apliecināja žūrijai, ka ir pelnījusi atrasties “X Faktora” dalībnieku vidū.

Savukārt īpašas žūrijas un skatītāju simpātijas izpelnījās Arturs Gruzdiņš. Pēc viņu uzstāšanās ovācijas ilgi vēl nerimās.

”X Faktora” zvaigznēm nenoliedzami piemīt talants, taču papildu pārliecību palīdz gūt arī līdz pēdējām niansēm izkopts skatuves tērps, – šajā jautājumā iedvesmu pirms uzstāšanās jauniešiem sniedza iepirkšanās centrs “Domina Shopping” un stiliste Jūlija Verbickaja.

Melnās krāsas elegance un izteiksmīgas rotas – Alise iedvesmojas kārtējam uznācienam uz skatuves!

Alise aizvadītajā tiešraides šovā izpildīja 2012. gada “Eirovīzijas” uzvarētājas Loreen dziesmu “Euphoria”. Viņas uzstāšanos papildināja krāšņa kleitai, kurai iedvesmu daudzsološā šova dāma guva “modes pērļu” meklējumos “Domina Shopping”.

Gatavojoties šim uznācienam, stiliste Jūlija Verbickaja ieteica Alisei piemērīt melnu, elegantu kleitu un papildināt to ar krāšņiem aksesuāriem. Lai gan Alise uz skatuves kāpa citā tērpā, “modes pērļu” medības kopā ar stilisti iezīmēja jaunu šķautni Alises vizuālajā tēlā. Solisti stila pārvērtību rezultātā ieskāva melnās krāsas elegance un izteiksmīgas rotas, – šāds salikums spēj iedvesmot katru zvaigzni kāpt uz skatuves un parādīt savu talantu.

Alisei veikalā “Berkonti” tika atrasta apburoša un eleganta kleita, savukārt viņas tēlu spilgtāku padarīja veikalā “Parfois” piemeklētie aksesuāri un augstpapēžu kurpes no veikala “Este”.

Arturs iegūst stilu modernā regeja noskaņās!

Savukārt Arturs šoreiz izpildīja grupas “Magic” dziesmu “Rude” un uz skatuves radīja īstenas mūsdienu jeb 21. gadsimta regeja noskaņas. Lai pieskaņotos dziesmai, stiliste Arturam ieteica izvēlēties vienkāršu, bet tajā pašā laikā kičīgu apģērbu, kas rada moderna regeja noskaņas. Rezultātā kārtējo reizi apliecinājās, ka viss ģeniālais patiesībā slēpjas vienkāršās lietās.

Arturam veikalā “Apranga” tika izvēlētas “casual” jeb vienkārša stila bikses, T krekls ar apdruku un rūtains krekls sarkanā krāsā, bet veikalā “Sizeer” piemeklēti kreklam pieskaņoti izteiksmīgi sarkani zābaki. Starp citu, sarkanā krāsa šajā ziemas sezonā būs modē!

0 Komentāru