8 komentāri

Šova konkurenci Diona Liepiņa uzskata par ļoti lielu, lielāku, kādu viņa saskatījusi televīzijas atlases kārtā. Jauniete domā, ka pārāk nopietni piegājusi šovam un no domas vien, ka viņa varētu nenokļūt tiešraidēs, viņai sažņaudzas kakls.

Diona raksturo sevi kā enerģisku, harizmātisku, interesantu cilvēku, kuram ir citādāks balss tembrs, kā krēslos sēdošajām meitenēm.

Diona Liepiņa pārsteidz šova žūriju ar jodelēšanas prasmi

Reinim patika jautrais bērnišķīgums, kuru viņš saskatīja priekšnesuma laikā, bet viņš nav drošs, vai Aijai ar to būs gana!

Maratam vislabāk patika instrumentālā daļa, kuras laikā Diona visus cēla kājās un aicināja dejot!

Aija piekrīt Maratam, ka tā bijusi labākā daļa visā priekšnesumā. Arī to ir jāprot darīt un ne visiem padodas.

Beigu beigās Aija neiedod Dionai krēslu un jauniete noskrien no skatuves, histēriski raudot.

TOP komentāri

 • Jane
  +18 +10 -8

  Jane

  Nomierinies! Lai arī šovs, bet meklēts tiek tas īpašais balsī un personībā, kas noteikti nav lēkāšana un vidējā mūzikas skolas ierindnieka balstiņa. Diemžēl. Un jāprot arī sevi novērtēt, pirms krist histērijā, ka nedabūja bonbongu. Tik lēti tas nenotiek. Pagaidām tikai viena tur ir īpaša.
 • Antons
 • Blablabla
  +5 +4 -1

  Blablabla

  Nu 16 gadi meitenei, nav emocionāli nobriedusi, nav nekāds brīnums, ka histērija parāva. Tikai vai to vajadzēja tā filmēt un pasniegt ar īpašu uzsvaru?...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!