Dienā cep kūkas, vakarā dejo – 18 gadus vecā “X Faktora” dejotāja Terēze, kas jau paguvusi apburt Latviju

Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

2 komentāri
Dienā cep kūkas, vakarā dejo – 18 gadus vecā “X Faktora” dejotāja Terēze, kas jau paguvusi apburt Latviju
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Par šo meiteni jau runāja daudzi, jo pirmajā dziedošo talantu šova “X Faktors” sērijā ar lielisku solo deju Aivo Oska priekšnesumā apbūra daudzus. Terēze Megija Knauere ne tikai priecē skatītājus pie TV ekrāniem, bet arī gardēžus kafejnīcā/restorānā “Paviljons Ziedoņdārzs”.

Terēzi esam redzējuši dejojam ne tikai šovā “X Faktors”, bet arī “Izklausies redzēts”. Profesionāla dejotāja un kūku cepēja… “Par profesionāli kūku jautājumā es sevi vēl nevarētu nosaukt,” Terēze mani pārtrauc, labojot viņas amata nosaukumu, jo uzskata, ka ļoti daudz vēl jāmācās. Interesanti, ka meitene kūkas sāka cept tikai šajā vasarā.

Savukārt dejo gan viņa ļoti sen. “Kopš es sevi atceros, ar deju esmu uz Tu, un vienmēr esmu zinājusi, ka es dejošu – tā būs profesija, uz ko es iešu, un sapnis, kuru piepildīšu,” savas dejotājas gaitas apraksta jauniete, kura ir uzaugusi ne tikai ar deju, bet arī kūku cepšanu.

NOSKATIES! Terēze ne tikai lieliski gatavo, bet arī dejo

“Mana vecmāmiņa vienmēr cepa kūkas, un es viņai biju palīgs, kas puto olas un ber klāt cukuru. Bet pa īstam šo darbu iemīlēju tikai pavisam nesen, bet šeit restorānā sāku strādāt augustā. Paldies īpašniekiem, kas man ļāvuši izpausties! Tā nu sanācis, ka tagad restorānā otrdienas ir kūku dienas,” portālam Skaties.lv stāsta Terēze.

Viņa kūkas receptes domā pati, un to, cik daudz to ir, meitene nemaz neprot atbildēt. “Nenormāli grūts jautājums! Piemēram, siera kūku vien var visdažādākajos veidos uztaisīt – brūkleņu, ķirbju, biešu siera kūkas. Bet man patīk improvizēt – gan uz skatuves dejojot, gan cepot kūkas. Katru savu garadarbu virtuvē pieskaņoju garastāvoklis, gadalaikam utt.,” savus virtuves šedevrus apraksta dejotāja.

Portālam Skaties.lv bija tā lieliska iespēja nogaršot Terēzes šokolādes kūku, bet visiem pārējiem interesentiem viņas darbus ir iespējams nobaudīt otrdienās kafejnīcā/restorānā “Paviljons Ziedoņdārzs”.

2 komentāri