78 komentāri

Šova ”X Faktors” pusfinālu atklāja neparastās balss īpašniece Diāna Paško. Šajā vakarā kā pirmo viņa izpildīja zviedru dziedātājas Loreen hitu “Euphoria”, kas viņai 2012. gadā nodrošināja uzvaru “Eirovīzijā”. Vai dziesma atnesīs veiksmi arī Diānai?

Kā pirms pusfināla Skaties.lv atklāja Diāna, šis vakars būs ļoti atbildīgs.

”Pusfināls ir liela atbildība, sarežģīts tramplīns pēdējam solim, lai ielēktu finālā. Gribu nokļūt finālā, gribu apziņu, ka no savas puses esmu izdarījusi visu, ko vien spēju. Ka nogāju savu ceļu šovā no sākuma līdz pat beigām,” atzina Diāna.

Vairāk par sajūtām pirms pusfināla lasi šeit!

”Lielisks sākums ar “draivu”, ar super gabalu,” atzina Intars Busulis.

”Ka es tavu balsi dzirdēju pirmo reizi, man nebija šaubu, ka tu tiksi līdz finālam. Esmu pārliecināts, ka tā arī notiks,” priekšnesumu komentēja Marats Ogļezņevs.

Kā otro Diāna pusfinālā dziedāja Tonijas Brekstones mīlas balādi “Unbreak my heart”.

“Šī dziesma ir piemērota tavai balsij, tomēr man jāsaka, tavas īpašās kvalitātes es dziesmā nesadzirdēju. Tas bija tuvu oriģinālam, bet man ar to nav gana, vismaz pusfinālā,” norādīja Reinis Sējāns.

TOP komentāri

 • Miiljaa

  Miiljaa

  Kāda pirmajā raidījumā, tāda pēdējā. .. un tā pēc gada. . Bla bla bla
 • Biii
  +29 +24 -5

  Biii

  Balss jau interesanta, laba, bet vienveidīga, vārdus neizdzied skaidri, saprotami, visu laiku liekas karsts kartupelis mutē. Žēl. Sāk jau šis palikt garlaicīgi. Kkas Diānai pietrūkst. Man viņa šķiet auksta
 • Saimončiks

  Saimončiks

  Nu otrā dziesma bija garām. Un šeit tiešām saklausīju to rūkoņu, par ko visi runā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!