33 komentāri

Neparastās balss īpašniece Diāna Paško “X Faktora” trešajā tiešraidē startēja ar Adeles hitu “Someone Like You”. Uz skatuves Diāna nebija viena – viņu pavadīja stīgu kvartets.

Kā pirms uzstāšanās atzina Diāna, viņa centīsies valdīt emocijas.

”Man ļoti patīk atmosfēra, kas tika uzburta, bet man liekas, ka acis neiedegās skaņdarbā. Tu biji citur. Manā sirsniņā neielija līdz galam. Bet tā viss baigi forši,” Diānas sniegumu vērtēja Intars Busulis.

Salīdzinot ar iepriekšējām reizēm, Marats Ogļezņevs atzina, ka neredzēja dziedātājas attīstību, kaut balss viņai joprojām laba.

TOP komentāri

 • andis
  +33 +30 -3

  andis

  Ļoti vēlos lai šis ir kā starptautiskais XFaktors – konkurss : jauno mākslinieku meklēšana. Diānas vokāls un tembrs piesaista LV paktora šova skatītājus ar izcilu sniegumu. Skaists dziedājums. Bet, Diāna šeit ir kā māksliniece koncertā. Šeit parastajā LV paktora šova koncertos.
  Šoreiz, jau 3. reizi viens un tas pats. Nekādu izmaiņu. Māksliniece liekas kā paaicināta uz koncertu ar savas programmas dziesmām.
 • Viedoklis
  +22 +22 0

  Viedoklis

  Diānai ir ļoti skaista balss, kāpēc tik daudz negatīvu komentāru. Šodienas koncertā uz izbalsošanu bija konkursanti ar ļoti labām balsīm, bet tie vismaz 3 dalībnieki, kurus tiešām bija jāizbalso jau sen (un ja godīgi, nesaprotu kā daži vispār tika šovā), tiek arvien iebalsoti. Varbūt raidījuma veidotāji var atbildēt - šis ir Talantu šovs vai arī Radinieku/sādžas šovs?
 • Anna

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!