”Dažkārt cilvēki ir kopā viens ar otru, jo negrib būt vieni.” Edgars Kārkliņš tiešraidē izdziedās bailes no vientulības

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

0 Komentāru
”Dažkārt cilvēki ir kopā viens ar otru, jo negrib būt vieni.” Edgars Kārkliņš tiešraidē izdziedās bailes no vientulības
PUBLICITĀTES FOTO

”X Faktora” otrajā tiešraidē Edgars Kārkliņš uz skatuves kāps kopā ar iemīļoto ģitāru un stāstīs stāstu par cilvēkiem, kuri izvēlas būt attiecībās, lai tikai nebūtu vientuļi, kur paliek patiesas jūtas? Mūziķis priecājas, ka ar katru tiešraidi kļūst aktīvāks un aktīvāks, ka tas tiek darīts pakāpeniski!

Sarunā ar portālu Skaties.lv Edgars atklāj, ka daudz laika pavada mēģinājumos. Katru dienu dalībniekiem ir vai nu vokālais, vai horeogrāfijas mēģinājums, neatkarīgi no tiem – viņš daudz strādā mājās individuāli.

”Prasti mēģinu pēc brokastīm, izeju vairākkārt cauri savām dziesmām. Pēc tam dodos uz kādu no mēģinājumiem, pēc mēģinājuma, ja tas ir vokālais mēģinājums, tad pedagogs dod padomus – ko uzlabot, ko pamainīt. Šos padomus ierakstu audio failā, tāpat kā visu mēģinājumu. Atnākot mājās, klausos ierakstus, analizēju un vēl pāris stundas darbojos pie dziesmām un tā, ko izrunājām mēģinājumā,” par mēģinājumiem pastāsta Edgars.

Pēc tam seko laiks darbam, mūziķis priecājas, ka var strādāt attālināti. Pirms gulēt iešanas, kad darbi izdarīti, viņš uztaisa krūzi tējas un vēlreiz iziet cauri dziesmai, atkārtojot to.

Šonedēļ Edgars dziedās grupas ”Outcast” dziesmu ”Hey ya”.

“Neskatoties uz to, ka dziesma izklausās dzīvespriecīga, vārdos tiek atspoguļotas reālas problēmas – dažkārt cilvēki ir kopā viens ar otru, jo negrib būt vieni un par to arī ir dziesmas stāsts. Hitu mazliet pārveidojām, centīšos izstāstīt šo patieso stāstu,” smaida Edgars.

Edgars piemetina, ka nesen dziesmas autors atzinis, ka licis cilvēkiem iedziļināties dziesmu vārdos, jo tajos slēpjas skaudra realitāte.

Uz skatuves šoreiz Edgaru redzēsim ar ģitāru, bet dziesmas beigās būs maza ballīte. Mūziķis priecājas, ka ar katru nākamo raidījumu paliks tikai jaudīgāks, viss notiek pakāpeniski un tas ir lieliski!

”Ģenerālmēģinājumā atrunātas pēdējās nianses, pie kurām piestrādāju – naktī pirms tiešraides. Varu droši apgalvot, ka esmu gatavs,” priecājas Edgars.

Pirmo tiešraides uzstāšanos šova dalībnieks noskatījies, jo viņu interesējis sevi paanalizēt, kā arī viņš vēlējies redzēt priekšnesumu kopā ar grafikām, kā nekā dzīvē to neredzēsi, jo uzstājoties stāvi ar muguru pret skatuvi. Uzstāšanās Edgaram patikusi, bet viņš piefiksējis lietas, ko ņems vērā, lai katrs nākamais priekšnesums būtu labāks un labāks.

”Draugi slēdzam iekšā ”X Faktoru” un baudām šovu, šogad visi mākslinieki ir ļoti spēcīgi un, manuprāt, rada fantastisku koncerta sajūtu, tiekamies svētdienu vakaros,” tā Edgars.

Kā grūtāko ”X Faktorā” Edgars nosauc mēģinājumu sabalansēšanu ar darbu, bet pagaidām viņš ar visu tiek galā un būtu grēks sūdzēties. Darbs ir grūts, bet viņš mīl savu darbu un to, ko dara. Viņš mīl mūziku, tāpēc grūtības neliekas nemaz tik grūtas.

Seko līdzi jauno talantu muzikālajam izaicinājumam katru svētdienas vakaru kanālā TV3 un televīzijā Go3 plkst. 20.00.

0 Komentāru

X Faktors

“Stāvēju un trīcēju, tik tikko tiku vaļā no asarām.” Diona Liepiņa ir pateicīga par palikšanu šovā un turpmāk “tukšos” sevi vēl vairāk

“Bauda acīm un ausīm!” Grēta Grantiņa atstāj mentorus “bez elpas”

“Intonatīvi tīrākais dziedājums šova vēsturē!” Eduardu Rediko uzslavē Reinis Sējāns

Pirms pusfināla no “X Faktora” izstājas Deniels Bērziņš un Edgars Kārkliņš

“Nodziedāji nevainojami, tas bija ļoti skaisti!” Diona Liepiņa neslēpj pateicības asaras

“Vienā brīdi aizmirsu vārdus Bībera dziesmai!” Deniels Bērziņš apzinās, ka hita izvēle nebija viņam izdevīga

Beidzot tas ir noticis! Viktors Buntovkis pārsteidz ar dejošanu uz skatuves

Deniela Bērziņa emocionālā uzstāšanās Intaram Busulim “kaklā rada kamolu”

“Būtiskāk par uzvaru bija atstāt sirdi uz skatuves.” Edgars Kārkliņš pret mūziku attiecas ar cieņu un mīlestību

“X Faktora” ceturto tiešraidi atklāj Edgars Kārkliņš, dziedot vienu no “Jumpravas” populārākajām dziesmām

PIESLĒDZIES! ”X Faktora” ceturtā tiešraide; dalībnieki pārsteigs ar 1980. gadu ballīti un muzikālo elku dziesmām

“Motivācija strādāt vēl vairāk!” Pēc nokļūšanas uz izbalsošanas svītras Deniels Bērziņš izjutis pašpārliecības trūkumu