“Dažas dienas pirms tiešraides Signei pazuda balss, un mums nebija iespējas sagatavoties.” Signe un Jānis skaidro izbalsošanu no ”X Faktora”

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

6 komentāri
“Dažas dienas pirms tiešraides Signei pazuda balss, un mums nebija iespējas sagatavoties.” Signe un Jānis skaidro izbalsošanu no ”X Faktora”
TOMS NORDE

Ceturtajā ”X Faktora” tiešraidē glābējdziesmas izpildīja un par palikšanu šovā sacentās dziedātājs Roberts Memmēns, kā arī duets Signe un Jānis. Žūrija lēma, ka šovu pamet Signe un Jānis. Mīlnieki ir lepni, ka palikuši šovā tik ilgi un pabeiguši savu dalību ar godpilno septīto vietu.

Pāris neslēpj, ka sajūtas ir dalītas. Ir nedaudz skumīgi, jo šova ritms un dzīve bija ļoti interesanta, bet duetu pārņēmušas arī pozitīvas sajūtas, jo tiek kalti plāni par turpmāko dzīvi uz skatuves.

Signei un Jānim bija priekšnojautas, ka viņi varētu nokļūt sliktāko trijniekā. Kā nekā sajūtas un emocionālo gatavību nosaka dziesma, kuru jāizpilda.

”Ir dziesmas, kuras ir ”mūsu” un ar kurām jūtamies ērti, piemēram, krēslu izaicinājuma ”Anything you can do I can do better” vai arī otrā un trešā raidījuma dziesmas. Ar ”Undīni” mums gāja grūtāk, jo dažas dienas pirms tiešraides Signei pazuda balss un nebija iespējas sagatavoties. Bijām visam gatavi, tāpēc izstāšanās nešķita negaidīta,” sarunā ar portālu Skaties.lv izbalsošanu komentē Jānis.

Mīlnieki nedomā, ka palikuši sliktāko trijniekā, viņi iekļuva labāko divpadsmitniekā un beigu beigās palika septītie. Septīto vietu pāris uzskata par ļoti labu rezultātu.

Katrs dalībnieks ir unikāls, ar savu “odziņu”, atšķiras tikai tas, cik daudz to bija iespējams parādīt skatītājiem. Šovs tomēr ir un paliek šovs.

”Protams, fakts, ka būs jādzied glābējdziesma, nebija tā patīkamākā ziņa, tomēr, esot tur, sajūtas, bija mierīgākas, nekā tad, kad vērojām, kā to dara citi. Mēs dziedājām viens otram un izbaudījām katru mirkli,”tā Signe.

Labi nodziedāt glābējdziesmu palīdz liels darbs ar sevi. Darbam jānotiek krietnu laiku pirms uzstāšanās. Ir jāgatavojas, jāzina sava dziesma tik brīvi, ka ne par vārdiem, ne mūziku nav jādomā.

”Par mūsu uzstāšanos, ko mēs varam teikt? Protams, vienmēr var labāk, to mēs zinām, to zina arī žūrija. Šovā centāmies parādīt sevi daudzpusīgi un atvērties publikai,” smaida Signe.

Duets nepiekrīt žūrijas komentāriem, ka viņi ir pārāk mīļi un neko citu bez romantiska dziedājuma, dziesmu dziedāšanu viens otram, nespēj dot. Viņi ir pierādījuši, ka spēj dziedāt ne tikai liriskas balādes, bet arī rokenrolu un prot dejot dziedāšanas laikā.

”Šova laikā mācījāmies, kā nodot emocijas un dziesmas vēstījumu ne tikai uz vietas zālē, bet arī TV skatītājiem. Katrs mūsu priekšnesums bija atšķirīgs, domājam, ka šovā parādījām dažādas savas puses,” skaidro Jānis.

Pēc tik emocionāla vakara Jānis aizmiga ātri, jo diena bija ļoti gara un pietiekoši bagāta ar piedzīvotajām emocijām. Signei pēc šova vienmēr ir grūti aizmigt, jo viņa dzīvo šova emocijās.

”Šovs mums deva pašpārliecinātību par sevi, jo pirms “X Faktora” tik ļoti neticējām saviem spēkiem, kā to darām tagad. Esam guvuši lielisku pieredzi, strādājot ar superīgu komandu, un, protams, mūziķiem. Ieguvām daudz jaunus draugus un paziņas,” priecājas pāris.

Mīlnieki sajutuši milzīgu pozitīvismu no skatītājiem, kas sniedz lielu spēju turpināt strādāt un iepriecināt cilvēkus. Tuvākie plāni ir noorganizēt koncertu par prieku saviem atbalstītājiem un aktīvi strādāt pie savām dziesmām.

Pēc šova pamešanas mīlnieki saņēma spēkus un devās uz krastmalu svinēt Lāčplēša dienu, nolikt svecīti.

”Svētkus neesam izlaiduši nevienu gadu, lai noliktu svecīti un pateiktos mūsu senčiem par to, ko ir darījuši mūsu valstij, savai tautai. Ļoti pozitīvi un patriotiski noslēdzām šo dienu,” nobeidz Jānis.

6 komentāri