Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

3 komentāri
“Daudz darba, un tikai tagad sekos slava un panākumi!” Pirmā intervija pēc “X Faktora” ar finālisti Adrianu Miglāni
Privātais arhīvs

Portāls Skaties.lv joprojām saņem vēstules no dziedošo talantu šova “X Faktors” skatītājiem ar jautājumiem, ko dara tā dalībnieki. Turpinām sazināties ar viņiem arī pēc šova beigām, un kā mums atklāja 17 gadus vecā Adriana Miglāne, jau drīzumā gaidāmi arī viņas pirmie oriģinālskaņdarbi.

Kāds laiciņš jau pagājis, kopš beidzies “X Faktors”. Skaidrs, ka šova laikā Tava ikdiena bija pakārtota tikai un vienīgi dziesmai vai dziesmām, kas jāsagatavo. Kā ir tagad? Kas nodarbina Tavu prātu?

Ja godīgi, tagad ir grūtāk kā bija tad, jo ir mazliet tāds tukšums sirdī pēc šova. Tā kā es pati esmu ļoti darbīgs un enerģijas pilns cilvēks, tad man pietrūkst tās skriešanas. Bet manu prātu tagad nodarbina skola un koncerti. Esmu pateicīga Dievam par šo iespēju un nemaz nevaru sūdzēties, jo pasākumi ir un daudz, kas ļauj turpināt pa pakāpieniem kāpt uz priekšu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Kā ir ar skolu?

Ir ļoti daudz jāmācas, to nevar noliegt, bet es tieku galā bez problēmām. Kā jau iepriekš esmu teikusi intervijās, esmu apņēmības pilna.  Tagad pēc šova bez koncertēšanas un skolas cenšos maksimāli apciemot radus, satikties ar draugiem, kuri sen nav satikti, un tāpat, pat mēnesi pēc šova, visu vēl neesmu paspējusi izdarīt.

Kādi plāni 2018. gadā? Kad paredzēts kāds jaunums no Tevis – singls, albums, varbūt solokoncerts?

Pavisam drīzumā nāks klajā mana oriģināldziesma un šobrīd koncentrējos jau nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu – līdz savai dzimšanas dienai jau izlaist divas dziesmas. Ļoti ceru, ka izdosies šogad jau izdot albumu, bet par to laiks rādīs. Daudz darba sākumā un tikai tad seko panākumi.

Kāda ir tagad ir Tava ikdiena?

Arī pēc šova es gandrīz katru dienu pavadu darbībā, vienmēr atrodas, ar ko strādāt. Galvenokārt, pašai ar sevi un savu tēlu. Man ir daudz vēl ko mācīties un strādāt! Es ceru, kādreiz piepildīt arī Eirovīzijas sapni un vēl arī vēlos uztaisīt koncertu Bauskā, kas būs veltīts bērniņiem no trūcīgam ģimenēm.

Vai cilvēki atpazīst tagad ne tikai Bauskā?

Jā, es nevaru noliegt, ka uzmanība patiešām ir ļoti jūtama. Nesen biju kino ar draudzeni, un tas, ko draudzene pateica man, bija – Adriana, es ar tevi vairs nekur nebraukšu! Es gan viņai skaidroju, ka tas ir tikai normāli, jo es paskatos uz to visu no malas – kā man pašai būtu, ja ieraudzītu kādu, kuru bieži nācies redzēt TV ekrānos? Man arī ir tāda kā sajūsma redzēt attiecīgo cilvēku dzīvē.

Es to uztveru ļoti mierīgi, jo pavisam noteikti nejūtos kā zvaigzne vai arī kaut kādā veidā pārāka par citiem, es vienkārši sevi uzskatu par cilvēku, kas cītīgi iet pretī savam sapnim un nepadodas, lai cik grūti arī brīžiem tas viss šķiet. Slava tā ir auditorija un dziedātājam bez tā – nu nekādi. Tā pat vairāk ir kā nepieciešamība, jo kā gan var veidoties karjera bez atbalstītajiem? Jebkurš dziedātājs nespētu darīt to visu ar tādu mīlestību, ja nebūtu atgriezeniskās saites.

Atskatoties atpakaļ, kā pietrūka, lai Tu uzvarētu šovā?

Manuprāt, pietrūka vairāk pašpārliecinātības un drosmes. Es esmu diezgan naiva un trausla, tas man ir jāmaina, jo šovbiznesā ir vajadzīga “bieza āda”, lai varētu panākt vēlamos sasniegumus. Arī Olga Rajecka man teica – Adrianiņ, esi drošāka! To es centīšos mainīt, jo vienreiz pietiek baidīties uzdrīkstēties!

Tuvojas Tavu 18 gadu jubileja. Kā plāno svinēt?

Man nekad nav bijusi īsta dzimšana dienas ballīte, bet pēc šova ir daudz kas mainījies, tāpēc ar menedžeri plānojam, kā uzrīkot kaut ko vienkāršu, taču skaistu un foršu! Man galvenais nav greznība vai ”dārgums”, bet gan cilvēki, kas būs ar mani. Sīkāka informācija sekos vēlāk.

Mēs ar Tevi esam runājuši daudz un dikti. Ir kaut kas tāds, ko es vai kāds cits žurnālists Tev nekad nav pajautājuši?

Man nekad neviens nav jautājis par maniem dzīvniekiem. (Smejas.) Man ir suns Šeila un kaķis, kuru arī sauc Kaķis. Esmu ārkārtīgi liela dzīvnieku mīlule.

TOP komentāri

  • Armands
    0 0 0

    Armands

    Nu cik tālu jātiek. Līdz kāda 50 gadīga skandināva makam. Un nebūs jātizlojas latviešu britnijai. :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!