Dalībnieki ir gatavi otrajai “X Faktora” tiešraidei! Ielūkojies ģenerālmēģinājuma fotogrāfijās

2 komentāri
Dalībnieki ir gatavi otrajai “X Faktora” tiešraidei! Ielūkojies ģenerālmēģinājuma fotogrāfijās
PUBLICITĀTES FOTO

14. novembrī, plkst. 20.00 kanāla TV3 ēterā un televīzijā Go3 turpināsies vērienīgā muzikālā šova ”X Faktors” ceturtās sezonas tiešraides. Otrajā fināla raidījumā uz skatuves kāps 10 palikušie šova dalībnieki, izpildot populārākās pasaules un Latvijas dziesmas.

Šova otrās tiešraides muzikālā tēma būs ”labākās no labākajām dziesmām”, tāpēc skatītāji varēs dzirdēt tādas pasaulē iemīļotas melodijas kā Džastina Timberleika ”Cry me a river”, britu dueta “Hurts” dziesmu ”Stay”, “Passenger” superhitu ”Let her go” un daudzas citas atpazīstamas dziesmas.

Pirms otrās tiešraides ”X Faktora” dalībnieki slīpē prasmes vokālajās nodarbībās

”Otrajai tiešraidei gatavojos cītīgi un daudz. Būs viennozīmīgi ļoti skaisti un emocionāli un, godīgi sakot, nevaru vien sagaidīt. Īsāk sakot, esmu gatavs. Ar dziesmu vēlos pateikt, ka jāsaka visu brīdi, kad tas ir nepieciešams, pat tad, ja tas ir ļoti grūti. Šoreiz priekšnesumā man palīdzēs arī dejotāji, kas nodos vēl vairāk emociju,” savu gatavību šova 2. tiešraidei pauž finālists Deniels Bērziņš.

Cīņu par šova galveno balvu 10 000 eiro un ekskluzīvu līgumu ar pasaulē vadošo mūzikas ierakstu kompāniju ”Universal Music Group” otrajā ”X Faktora” tiešraidē turpinās Intara Busuļa komanda (meitenes vecumā no 16-25) – Diona Liepiņa (19), Grēta Grantiņa (22) un Loreta Klibiķe (18), Reiņa Sējāna komanda (puiši vecumā 16-25) – Eduards Rediko (17), Viktors Buntovskis (16), Aijas Auškāpas komanda (grupas) – grupa ”Audiokvartāls” un trio ”We”, kā arī Marata Ogļezņeva komandu (vecāki par 25 gadiem) pārstāvēs Olga Palušina (28), Deniels Bērziņš (25) un Edgars Kārkliņš (26).

Tas dalībnieks, kurš raidījuma beigās saņems vismazāko balsu skaitu, automātiski izstāsies no dalības šovā, savukārt nākamie divi vismazāk balsu saņēmušie dalībnieki izpildīs glābējdziesmu, pēc kuras mentori nolems, kurš paliek un kuram šovu nāksies pamest.

Papildu drošības nodrošināšanai visi dalībnieki un darbinieki ir vakcinēti un viņiem tiek veikti Covid-19 testi. Tāpat arī tiek ievērota distance, telpas kvadrātmetriem atbilstošs cilvēku skaits, valkātas FFP2 maskas (izņemot šova vadītāju un dalībniekus), kā arī ievēroti citi piesardzības pasākumi, lai vērienīgais šovs varētu notikt iespējami drošā vidē.

Seko līdzi jauno talantu muzikālajam izaicinājumam katru svētdienas vakaru kanālā TV3 un televīzijā Go3 plkst. 20.00.

2 komentāri

X Faktors

“Stāvēju un trīcēju, tik tikko tiku vaļā no asarām.” Diona Liepiņa ir pateicīga par palikšanu šovā un turpmāk “tukšos” sevi vēl vairāk

“Bauda acīm un ausīm!” Grēta Grantiņa atstāj mentorus “bez elpas”

“Intonatīvi tīrākais dziedājums šova vēsturē!” Eduardu Rediko uzslavē Reinis Sējāns

Pirms pusfināla no “X Faktora” izstājas Deniels Bērziņš un Edgars Kārkliņš

“Nodziedāji nevainojami, tas bija ļoti skaisti!” Diona Liepiņa neslēpj pateicības asaras

“Vienā brīdi aizmirsu vārdus Bībera dziesmai!” Deniels Bērziņš apzinās, ka hita izvēle nebija viņam izdevīga

Beidzot tas ir noticis! Viktors Buntovkis pārsteidz ar dejošanu uz skatuves

Deniela Bērziņa emocionālā uzstāšanās Intaram Busulim “kaklā rada kamolu”

“Būtiskāk par uzvaru bija atstāt sirdi uz skatuves.” Edgars Kārkliņš pret mūziku attiecas ar cieņu un mīlestību

“X Faktora” ceturto tiešraidi atklāj Edgars Kārkliņš, dziedot vienu no “Jumpravas” populārākajām dziesmām

PIESLĒDZIES! ”X Faktora” ceturtā tiešraide; dalībnieki pārsteigs ar 1980. gadu ballīti un muzikālo elku dziesmām

“Motivācija strādāt vēl vairāk!” Pēc nokļūšanas uz izbalsošanas svītras Deniels Bērziņš izjutis pašpārliecības trūkumu