Komentāri

Trīsdesmit gadus vecā Olga Laksa dienē Valsts policijā un brīvajā laikā nodarbojas ar dziedāšanu. Topošo dziedātāju var uzskatīt par vienu no pozitīvākajām un dzīvespriecīgākajām dalībniecēm, kuras attieksme iepriecināja žūriju.

Par savu autoritāti šova pretendente uzskata ģenerāli Intu Ķuzi. Olga pieļauj domu, ka Ints varētu skatīties ”X Faktoru”, lai redzētu, kā veicas viņa darbiniecei.

”Iespējams, vīrieši baidās no sievietēm, kuras strādā policijā?” Inspektore Olga startē ”X Faktora” Rīgas atlasē

Olgai, uzejot uz skatuves, Intars Busulis viņu sāk uzrunāt uz ”Jūs”, kas Aijai Auškāpai liek aizdomāties par to, kas ietekmē kolēģi izvēlēties konkrētas uzrunas.

Busulis vadās pēc sajūtām, un, runājot ar policisti, viņam gribas teikt – ”jūs”.

Uzzinot, ka Olga strādā kriminālpolicijā, Intaram uzreiz rodas jautājums – vai par Maratu Ogļezņevu un Reini Sējānu ir ierosināta kāda lieta, bet diemžēl viņš nesaņem konkrētu atbildi.

Pēc Olgas uzstāšanās Marats Ogļezņevs izcēla faktu, ka viņa pati izbaudījusi uzstāšanos, bet dziedājums bijis ”staigājošs”, nav bijis ”tīrs”, un viņš ir drošs, ka viņai nav izdevies iecerētais.

Arī Intars Busulis apstiprināja, ka dziedājums bijis nestabils, neuzrunājošs, bet viņas attieksme pret visu jau ir cita lieta.

Žūrija Olgas uzstāšanos novērtēja ar četriem – NĒ, aicinot, turpināt izkopt vokālu.

Noejot no skatuves, policijas darbiniece draudzenēm paziņoja, ka nav gaidījusi tik daudzus – NĒ.