Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

1 komentārs

Pagājušajā svētdienā šovā “X Faktors” dzirdējām, ko tādu, ko pie mums šis šovs nebija piedzīvojis – dziesmu arī no “AC/DC” repertuāra. Un to izpildīja 30 gadus vecā mūziķe Dana Rubena.

Kāpēc AC/DC!? Garš stāsts! Mani iedvesmoja japāņi. Tas bija laikā, kad Japānā studēju, un tur kādā koncertā dzirdēju šo dziesmu dzīvajā izpildījumā no kāda cita studenta kopā ar grupu. Viņam gan pārāk neveicās ar vokālu, bet viņš to zāli uzspridzināja,” atceras Dana, kura tajā brīdī saprata, ka kaut kas tajā grupā ir, jo, kā izrādās, līdz tam brīdim austrāliešu rokzvaigznes viņa nebija īsti klausījusies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

NOSKATIES DANAS PRIEKŠNESUMU “X FAKTORĀ”

Arī ikdienā Danas dzīvē liela daļa veltīta mūzikai: “No rīta ceļos ar mūziku, dienu pavadu ar to, kā arī eju gulēt ar mūziku. Bet tā gatavojam jaunu programmu ar duetu, kas saucas “Rock and the City”. Tur gatavojam gan kaverversijas, gan arī savas oriģināldziesmas. Tā kā darīt ir ko!”

Jautāta par balss īpatnībām, viņa atbild, ka tāda ir visu dzīvi. “Tagad, kad runāju ar jums, man ir sauss kakls, kā arī kopumā ir ļoti zema balss. Vienmēr cilvēki jautā, vai es smēķēju, vai esmu slima – tas ir normāli.”

Par ikdienas darbu viņa runā izvairīgi, vien nosaka: “Darbojos kādā firmā uz nepilnu slodzi. Esmu ofisa “planktons”.”

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!