Ciemos pie “X Faktora” superfinālistes Līgas Rīderes ģimenes un Mirgas

9 komentāri
Ciemos pie “X Faktora” superfinālistes Līgas Rīderes ģimenes un Mirgas
Kārlis Ķilkuts/Skaties.lv

14 nedēļas jau tūlīt būs beigušās, kas nozīmē – pirmais Latvijas “X Faktora” uzvarētājs būs noskaidrots. Starp lielā fināla dalībniekiem ir arī veterinārārste Līga Rīdere. Kā viņa pati teikusi – meitene no laukiem. Portāls Skaties.lv devās ciemos pie viņas, lai apskatītu, ka dzīvo viena no dziedošo talantu šova finālistēm.

“Esmu dzīvojusi daudz un dažādās Latvijas vietās, bet tagad par mājām saucu Bērzkrogu,” portālam Skaties.lv stāsta dziedātāja un divu bērnu mamma. Ir netipiski saulaina un salta rudens diena. Saules stari slīdēja pāri klajumam, un, iebraucot pa piebraucamo ceļu, mūs sagaida rejošais “čivauvas” krustojums Sirsniņš, bet pa mājas durvīm ielaiž Līgas vīrs Druvis.

Viņi ģimenē ir četri – abi jau pieminētie vecāki, kā arī divas atvases – Regnārs un jaunākais, kas pasaulē nāca šogad, ir Einārs, bet jau kādu laiku par ģimenes locekli tiek uzskatīta arī ķēve Mirga, kas mitinās turpat piemājas stallī.

Zirgs ir Līgas sapnis jau kopš bērnības, un to viņai dāvāja vīrs. “Ja es pati piepildīju savu sapni par “X Faktoru”, tad mans vīrs piepildīja manu sapni par zirgu”,” tā Līga. Mirga Rīderu mājas par savām sauc kopš šā gada pavasara. Pati gan atzīst, ka jau ilgāku laiku pati nav sēdējusi Mirgas mugurā. “Bet, kad būs nedaudz brīvāks laiks, noteikti to atkal atsākšu!”

9 komentāri