Četras nedēļas pēc kārtas! Arturs Gruzdiņš sev apkārt sapulcinājis spēcīgāko fanu armiju?

Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

9 komentāri
Četras nedēļas pēc kārtas! Arturs Gruzdiņš sev apkārt sapulcinājis spēcīgāko fanu armiju?
Toms Norde

Ko tu spēcīgam padarīsi!? Šķiet, Arturs vienā pozīcijā paliks neuzvarēts līdz pat šova beigām, un tas ir portāla Skaties.lv skatītāju simpātiju balsojums. Arī pagājušajā nedēļā tajā triumfēja tieši viņš, tuvāko sekotāju apsteidzot vairāk nekā divas reizes.

Rūjienas pārstāvis ar katru nedēļu tikai uzlabo savu rezultātu – ja pirmajā nedēļā par Arturu kopumā no “Facebook” un Draugiem.lv sociālajiem tīkliem tika nobalsots nedaudz vairāk kā 4 tūkstoši reižu, tad šonedēļ šis skaitlis pietuvojies 6 tūkstošu atzīmei.

5902 – tik balsu Arturs sakrāja internetā. Viņam seko 17 gadus vecā “Instagram” zvaigzne Adriana Miglāne, kurai gandrīz precīzi divas reizes mazāk – 2814 balsojumu. Arī šoreiz trešo vietu ieņēma jelgavnieks Edgars Kreilis, par kuru sabalsojuši 2325 reižu.

Interesanti, ka skatītāju simpātiju balsojums šoreiz gandrīz sakritis ar telefona balsojumu, tikai internetā pēdējo vietu ieņēma meiteņu grupa “Hypnotic” ar 704 balsīm, bet virs viņām ar 786 balsīm ierindojās puišu grupa no Ventspils “The Stones”.

Vai šī pārliecinošā dominance simpātiju balsojumā korelē arī ar tiem rezultātiem, kas atklāsies pēc lielā fināla? Vai Arturu pamatoti var uzskatīt par galveno favorītu Latvijas “X Faktora” pirmajā sezonā? 3. decembris vairs nav aiz kalniem, tāpēc vēl pārējo dalībnieku faniem ir labas iespējas sasparoties.

9 komentāri