Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

9 komentāri

Dzīvē gadās visādi un neparedzēti notikumi, un tāds šoreiz noticis jelgavniekam Edgaram Kreilim, kurš ar savu spēkratu attapās grāvī.

“Es tieši tikko izbraucu no mājām, biju ceļā uz vizītkartes filmēšanu un grupas mēģinājumu, bet tālu nekur nenonācu, jo sanāca nejauši iebraukt kaimiņa grāvī. Tas notika, kamēr pārcēlu dziesmu vārdus no priekšējā uz aizmugurējo solu. Nu kaut kā baigi neveikli sanāca. Šī neuzmanība man beigās izmaksāja 40 eiro,” pozitīvi noskaņots portālam Skaties.lv par atgadījumu pastāstīja Kreilis.

Mākslinieks cauri ticis ar vieglu izbīli un bez savainojumiem. Pēc evakuatora ierašanās Edgars turpinājis ceļu uz Rīgu, jo arī automobilis ticis sveikā cauri. “Nekas, vismaz, kamēr auto vilka laukā no grāvja, parunājos ar jaunajiem faniem,” smej viņš.

TOP komentāri

  • Rita Kolosova
  • Gudra
  • Edmunds
    +8 +6 -2

    Edmunds

    Man ir jautājums X-Factor vadītājiem, kur ir uzrādīts balsu skaits dalībniekiem un kā var kritizēt dziesmu kuru paši iedeva izpildīt nevis vērtēt izpildījumu?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!